Sevgiliniz Tarafından Tehdit Edilseydiniz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarmukemmelsin
   takma isim vereyim mert olsun bundan bir hafta önce biriyle çıkmaya başladım kendisi tek kalıyor ve 8 de buluşacaktık evde benimde kıyafet değişimim olduğu için haber verdim falan saat ben asla bilmeden 9 olmuş annemle gitmiştik annemle de gittiğime inanmadı beni aldatıyosun kimin yatağındaydın diye hırpaladı mesajlaşırken sadece 1 saat için öyle bir insana dönüştü ki numaramı dağıtmakla tehtit etti numaranı değiştir bence diye bunu sana ödeticem beni bekletmenin cezasını vericem diye sonra evimi ailemi bulacağını bizim siteye gelip duvara ismimi yazıp kötü şeyler yazacağını söyledi sadece 1 saat geç kaldığım için buymuş sebebi ama görmeniz gerek tek bir kelime ağzımı açamadım yalvardım bana kötü bir şey yapacağı korkusundan sonra seni denedim dedi ama 3 saat boyunca aralıksız yaptı bunu tehtit en korktuğun şey bu yüzden canın yansın istedim dedi ama bence ciddiydi ama hala ondan korkuyorum nedense unutamıyorum uykum kaçıyor kendisinin eski çıktığı da numarasını dağıtmış yaşattığını bana yaşattı yani sonra eversi gün barıştık dünde akşam buluşalım dediğimde mesajını okumamışım gibi sözlerle beni ekti annemlerdeyim bu akşam gelemem diye bahane gibi geldi nerde napıyor bilmiyorum bugün pazar tatil ona dün kavga ettik yine de bir kez dönüp yazmadı saat 6 oldu nerde napıyor sizce koskoca pazar günü evde tek başıma oturuyorum öyle eski sevgilisine binlerce lira harcayıp bana anlattı birde ben ise öğrenciyim internetim olmadığı için bir haftadır internetlerini açmalarını istiyorum insanlardan onun için delirmesin diye yani istemem de ama düşünmüyor bile ihtiyacın var mı diye internete diye benim olsa elimden geldiğince yardım ederdim ben mesela hiçbir şey istemeden sadece kalbini isterken bana bunları yapması ne kadar doğru cidden ?
    merthub
    kanki tüm bunları sana bi kız mı yaptı amk
     plsdontmanipulateme
     Ne kadar toksik ilişkileriniz var.
      tsukyomi
      Kubilay ayrıl ondan. Manyak mısın evladım böyle tipler sevilir mi? Yüz vermeyin şu tiplere ki azalarak bitsinler. Siz bunlara yüz verdikçe daha da palazlanıyorlar, daha da psikopatlaşıyorlar. Erkek ya da kadın olması fark etmez, bu kansızların her biri işkencedir, hayat kaliteni tamamen bitirir. Bana gelince; bir daha tehdit edecek bir dili olmazdı.
       derinfeylesof
       artık sevgilim olmazdı
        fairytale-
        Affetmekle hata ettin. Senin zaafını bulup her defasında sana karşı kullanacak. Ne demek seni korkutmak istedim. Sevdiğin insanı neden üzer ve korkutursun ki. Hemen kesmiyorsan da yavaş yavaş uzaklaştır kendinden. Bende tehdite maruz kaldım ve dediğini yaptı. Geçiyor, hatırlanmıyor. Seni üzmesine izin verme
         tarkankk
         Şöyle okudum
          imailahorsilahh
          Hasta insanlarla ilişki yaşamayın, bir kere vuran bir daha vurur, bir kere aldatan bir daha aldatır, bir kere tehdit eden gene eder. Şöyle dengesiz, muhakemesi olmayan, oto-kontrolden yoksun en önemlisi üzerinizde söz hakkı olduğunu düşünen hayvanları çıkarın hayatınızdan. Mevcudiyetinize saygısı olmayan barzolardan hayır gelmez, evvel kendinize saygınız olsun. Vakit geçirmeden tanımak mümkün değil evet, sen şanslısın ki asıl karakterine erken rastlamışsın. Yol ver Kubi, arkasından da el salla.
           sairsel
           Tehdidin olduğu yerde saygı ve sevgi olmaz, o ilişki artık bitmiştir.
            eliff04
            Ay hiç böyle bişey başıma gelmedi. Sevgilimle kavga ettiğimiz çok olmuştu bana bağırıp çağırdığı da çok oldu ama tehdit ettiğini hatırlamıyorum daha çok hakaret.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.