Sevgiliniz Çalışmamanızı İsterse Ne Yapardınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Artık yaşanmıyor diye düşündüğüm bir olay gözümün önünde yaşandı. Evlenme kararı alan kuzenimin sevgilisi evlendikten sonra çalışmamasını istedi. İnanabiliyor musunuz? Hangi devirde yaşıyorsunuz dedirtti bu olay. Kuzenim kasiyerlik yapıyor arkadaşlar. Muhteşem bir işi yok evet ama kendi parasını kazanabiliyor sonuçta. Bu olay bana inanılmaz geliyor. Kuzenim eğer çalışmamasını istiyorsa ayrılacaklarını söylemiş. Hala büyük bir tartışmadalar anlayacağınız fakat aynı durum benim başıma gelse bir saniye düşünmez ayrılırdım herhalde. Senin işine saygısı olmayan adamın sana saygısı mı olur?
    kara_kizz111
    *mına bile korum ben boşuna dirsek çürütmedim o sıralarda ,babam kendine ayakkabı almayıp bizi okuttu ki biz ayaklarımızın üzerinde sağlam duralım diye ,daha dune kadar hayatımda olmayan adam yılların emeğini çabasını gözyaşlarını geri gelmeyecek geçen zamanı bir kenara atmamı istiyorsa aha avcunu yalar beğenmiyorsa yallaaaahhh arabistana.
     amira
     bu ne hadsizliktir ya, ego manyaklarına asla izin vermemek gerek bu konuda
      torture
      Ayrılırım tabii ki
       somurtkan_sirin
       eski* sevgilim
        mrlawyerkk
        Hay hay çalışmam. Şaka bir yana sizin hayatınıza bu denli dahli olduğunu düşünen insanlardan uzak durmanızı öneririm. Özellikle kadın arkadaşlar için geçerli bu durum.
         asit
         Kendisine ek iş ayarlayıp, krediyi, borcu, harcı üzerine geçirip evde götümü biraz daha büyütürdüm 🙂
          abdes_terligi
          Ayrılsınlar. Benim yengem ne güzel hemşirelik yapıyordu evlendikten sonra zorla bıraktırdılar eve hapsettiler kadını, hayatını bebek doğurup yemek yapmakla, temizlik yapmakla geçirir oldu. Nefret ediyorum böyle gerici kafalardan.
           merilolika
           maddi açıdan durumu iyiyse çalışmam ama normalde herşeyi ortak yapmaktan yanayım
            sgshilal
            Benim eşimde'de işine sahip çık diye evde mobing uygluyor :D Şaka bir yana çalışmak kadar güzel birşey yok , Kimseye muhtaç olmak istemem. O kızın yerinde olsam bir saniye düşünmem ayrılırım
             kisi
             Söylenende bir yanlış yok. Zorlamamış, evlenmeden söylemiş vs. İnsanların eşlerinden vb. çeşitli beklentileri olabilir. Çalışmasını ister, istemez; çocuk ister, istemez.... İstek sana uymazsa ayrılırsın.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.