Sevgiliniz Çalışmamanızı İsterse Ne Yapardınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gizemino
   Artık yaşanmıyor diye düşündüğüm bir olay gözümün önünde yaşandı. Evlenme kararı alan kuzenimin sevgilisi evlendikten sonra çalışmamasını istedi. İnanabiliyor musunuz? Hangi devirde yaşıyorsunuz dedirtti bu olay. Kuzenim kasiyerlik yapıyor arkadaşlar. Muhteşem bir işi yok evet ama kendi parasını kazanabiliyor sonuçta. Bu olay bana inanılmaz geliyor. Kuzenim eğer çalışmamasını istiyorsa ayrılacaklarını söylemiş. Hala büyük bir tartışmadalar anlayacağınız fakat aynı durum benim başıma gelse bir saniye düşünmez ayrılırdım herhalde. Senin işine saygısı olmayan adamın sana saygısı mı olur?
    torture
    Ayrılırım tabii ki
     yabadabadu
     Güzel olur
      merilolika
      maddi açıdan durumu iyiyse çalışmam ama normalde herşeyi ortak yapmaktan yanayım
       amira
       bu ne hadsizliktir ya, ego manyaklarına asla izin vermemek gerek bu konuda
        imcherry_
        sen de çalışma o zaman derim
         abdes_terligi
         Ayrılsınlar. Benim yengem ne güzel hemşirelik yapıyordu evlendikten sonra zorla bıraktırdılar eve hapsettiler kadını, hayatını bebek doğurup yemek yapmakla, temizlik yapmakla geçirir oldu. Nefret ediyorum böyle gerici kafalardan.
          monaiman
          Otursun evinde ne o öyle bin tane kadının arasında oradan oraya gidip gelecek aaaa olacak şey değil.
           atakancavdar
           Sorar mısın kuzeninin sevgilisine hangi çağda yaşıyor veya biraz kafasının yontulması gerektiğini düşünüyor mu ? Çalıştırmak istemesinin tek bir sebebi var. Ona ekonomik özgürlük vermemek ve hayatı boyunca onsuz yaşayamayacağını düşündürmek yani kısacası kendini onunla yaşamaya mecbur hissettirecek. Bence ayrılsınlar en iyisi bu. Çünkü ilerde bu olay çok kavgalara sebep olur
            kisi
            Söylenende bir yanlış yok. Zorlamamış, evlenmeden söylemiş vs. İnsanların eşlerinden vb. çeşitli beklentileri olabilir. Çalışmasını ister, istemez; çocuk ister, istemez.... İstek sana uymazsa ayrılırsın.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.