Sevgiliniz Buluşacağınız Gün Sizi Arkadaşlarıyla Ekseydi ve Bunu Sizden Masum Bir Bahaneyle Saklasaydı Öğrendiğinizde Tepkiniz Ne Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   disi.ejderya
   Uffff ayrilma sebebi olmasada ileride burnundan getiririm 😁😅
    myheartofstereo
    saklamasına ne gerek var ki söylesin erteleriz buluşmayı
     mert_
     Evet arkadaşlarıyla buluşabilir sorun yok, ama madem benimle buluşacağın gün onların yanına gidiyosun, bari bana da söyleseydin keşke :b
      tenesirpaklayacak
      Hangi masumiyet ?! Benimle buluşmak yerine arkadaşlarıyla olmayı tercih edebilir. Bunu dürüstçe söylemesi gerekiyor. Bahane uydurup da saklarsa o ilişki yürümez.
       timuti
       insan sevdiğine vakit ayırmaz vakit yaratır. bir plan yapılıyorsa ona uyulmasından yanayım (önemli şeyler çıkmadığı sürece) ama öyle başkasıyla buluşma filansa yol veririm
        tsukyomi
        Nedenine bağlı bu işler. Önemli bir şeyse o ekme bile sayılmaz zaten, ama öylesineyse kabul edilemez. Aynı evde yaşamadan önce sevgilim değildi henüz. Yine de benimle görüşeceği gün asla pürüz çıkarttırmazdı. Sadece bir kez yaptı bunu, onu da bana yapacağı bir ''suprruz'' dolayısıyla tecrübe ettim. O sırada sevgilim olmuş olsaydı öylesine ekmiş olsaydı o gün bitmişti ilişki. Özel biri için kararlaştırılan günde arkadaşı tercih etmek o özel birini hiçe saymaktır, aynı şey arkadaş için de geçerli. Söz veriyorsanız tutacaksınız.
         muzlu-pasta
         Artık sevgilim olmazdı
          bombossaksikafa
          Arkadaşları iterim sevgilimin koluna girerim jhvdfkjhfbdvkhjdfgh
           canece
           aslında ufacık gibi görünen bi şey ama neden böyle bi şeyi saklarsın ki? ilerde daha büyük sorunlara yol açacağının sinyali bence.
            gossipdio
            sorun edilecek bir durum değil ya neden gizlediği de aradaki ilişkiye bağlı eğer saklıyorsa karşı taraftan çekiniyor demek ki kızacak falan diye sanırım.
             samyeli90
             Mağdem böyle bir şey var niye plan yapıyorsun diye çıkışırdım önce ama çok büyütmezdim yani sadece keşke doğrudan söyleseydin derdim
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.