Sevgilinin Kıskanıldığı En Anlamsız Ortam
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   En yakın arkadaşım sevgilisini spor salonundan kıskanıyor. Spor salonundaki kadınlardan ya da arkadaşlarından değil. Sevgiliyi bir mekandan/ortamdan kıskanma olayı ile ilk kez karşı karşıya kaldım. Altında yatan sebebi deşmeye çalışıyorum, spor salonundaki kadınlar sorun değil, spor salonunda geçirilen ve sevgiliye ayrılmayan zaman dilimi değil, çocuğun yakın zamanda sporcu vücuduna kavuşacak olması değil. Sorunun spor salonu olduğunu söyleyip duruyor. Sevgili kıskançlığından daha çok herhangi birine duyulan imrenme de olabilir. Belki canım arkadaşım da spor yapmak istiyordur ama imkanları el vermiyordur. İnsanın doğasında olan bir şey kıskançlık, ben bunun karşı tarafa duyulan/duyulmayan güven ya da özgüven ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Sevgililerimizin bulunduğu ortamlardan rahatsızlık duyabilir, kıskançlık krizine girebiliriz ama bunun bir sebebi olması lazım. Sevgilisini Playstation salonlarından kıskanan arkadaşlarım da olmuştu vakti zamanında.
    patronicee
    Sevgilim yok tüüühhhhh şöyle Bi içim acıdı 😛 Kocam 40 kadınla 40 gün 40 diyar gezsin ama annesinin yanında bensiz 1 dakika bile durmasın. Ölüm gibi birşey olur ama kimse ölmez.
     vsjvsjvsjv000
     Mesleğimden kıskandı sonuç bitti. Ben hiç kıskanmadım sonuç bitti.
      irmak676
      Görsel güzel.
       odamdakimelek
       Dışarı da kem gözleriyle yiyip bitiriyorlar çocuğu
        peripedia
        Kütüphane... Üniversitede kısa zamanlı flörtüm beni kütüphaneden kıskanmıştı. Neden gidiyorsun? İnsanlar oraya sevgili bulmak için gidiyor cümleleri kullanmıştı. 3 ya da 4 gün dayanabilmiştim sanırım. Var böyle tipler, onlara göre her ortama insanlar sevgili bulmak, birilerine asılmak için gidiyorlar.
         eflayilmaz
         Genel olarak kıskanmak anlamsız bir eylem gibi geliyor bana her ortam saçma
          mevsimlerdensnbahar61
          Abartı kıskançlığı sevmem ama kıskanırım yani
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.