Sevgilinin Her Sabah Günaydın Mesajı Atması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hogwartsmektubugelmeyen
   Bu durumun hayattan soğutup soğutmama oranı bence sevgilini görme şekline göre değişiyor. Yıllar önce zor bir ilişkiden çıktıktan sonra biriyle görüşmeye başlamıştım. Gerçekten bana hiç uygun biriydi. Ancak bir zamanlar çok kilolu olduğu ve verdiği için bana tanrıçaymışım gibi bakıyordu ve onun hevesini kırmak istemiyordum. Biraz anaç bir tavır sergilemiştim anlayacağınız. Her sabah günaydın aşkım seni çok seviyorum filan diye mesajlar atardı. Hayattan soğurdum gerçekten 😑 Şu an gerçekten aşk diye bir şey varsa, aşık olduğumu düşündüğüm bir ilişkim var. Aslında o da ben de hiç romantik insanlar değiliz, ancak aramıza hem iyi geceler hem de günaydın mesajları oluştu. Farklı saatlerde çalışıyoruz, o gece ben gündüz. Her gece bana ben uyurken iyi geceler mesajı atıyor hem de böyle kalpçikli malpçikli. Hani normalde gerçekten nefret ederim 😁Ben de ona her sabah günaydın mesajı atıyorum. Geçen gece uyuyakalmış atmamış diye sabah bir küçük çaplı aa bile dedim. Demem o ki bu mesajın kimden geldiği önemliymiş.
    _gizem_
    arkadaşlarımdan alıyom sevgiliye gerek yokk
     moon_night
     Hangi sevgili??
      mrsnl33
      Ayip ayıp her gun sevgiliyle ile ilgili başlık açıyorsunuz.Dio saplar dernegine biraz sayginiz olsun😂😂😂😂😂😂
       gregory_
       Atmasa da problem, normal atsa bu niye hiç romantik degil, bitmez bu, kim ne isterse yapsin, begenmiyorsan yaptiklarini terk et git.
        sedefartuny
        Sabahları iletişime kapalı biri olarak hoş bir durum değil. Günaydın'a okeyim ama öyle uzun uzun aşk mesajlarını asla kaldıramam sabahın bir vakti.
         kayberkay
         ne tuhaf işler var yahu
          mercannn
          Ya neden sorun olsun ki günaydın yazar güzel gün dilersin isterse akşam görsün. Günaydın demenin asıl anlamı bence günün Aydın olsun güzel olsun demektir. Belli bir saate empoze etmek tuhaf olan.
           diocubacito
           iki saattir düşünüyorum nasıl bi şey yazayım -yıldızların hırsızları var galiba koskocaman evrende bir Güneşi bir de Seni bırakmışlar- evt bu tarz bir mesaj müq olabilir şahsen
            misaamane
            kalbimden cikan oksun gelsin seni soksun falan tarzı mesajlar yerine günaydın cicim balım peteğim çokta fena olmazdi
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.