Sevgilinin Geçmişine Takılmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   En nefret ettiğim şeylerden biri. Yahu ben senin geçmişini merak edip sormuyorum. Çünkü bana ne. Anlatmak istersen zaten anlatırsın ama sen neden soruyorsun? Hayır anlatınca da kıskançlık triplerine giriyorlar gerçekten ayar oluyorum ya. Beni ilgilendiren benden sonraki hayatındır. Seni ilgilendiren senden sonraki hayatım. Bunda anlamayacak ne var allahaşkına?
    mandrake85
    İnsanı geçmişte yaptıkları şeyler şekillendirir. Geçmiş geçmişte kaldı diyemezsin. Benim evleneceğim kişi öncesinde bir sürü erkekle yatıp kalmışsa kusura bakmasın ama her erkek gibi bende istemem. Bu özgüven eksikliği değil istediğiniz kılıfı bulun
     tsukyomi
     Özgüvensizlik sinyalleri bunlar. Kontrolün sürekli ve sadece kendinde olmasını ister, kendini geçmiştekilerle kıyaslar, sürekli bir yarış içindedir. At mısın sen kardeşim der ayrılırsın.
      sairsel
      Geçmiş, kafesteki aslan gibidir. Onu oradan çıkarırsanız sizi parçalar!
       anlatamamopmemlazim
       İçinde bulunmadığınız bir zamanın hesabını sormaktan ötesi değildir. O insanın geçmişinde yoktunuz. Şimdi varsınız ve geleceğinde olmak istiyorsanız da geçmişe takılmayacaksınız.
        hacisko
        Bu konuda ahkam kesen çoğu arkadaş konu kendilerine gelince bon bokoro koz ostorom der. Hiç şaşmıyor bu hiç
         enginarkalbi
         Kendinize yapabileceğiniz en kötü şeydir...
          dr.rock
          “ben sevgilimin geçmişine takılmam” cümlesinin erkek alemi sözlüğünde “gavat” olarak çevirdiği bir toplumda yaşıyoruz. Durum bu.
           meyvesebze
           Ay ben cok severim bole seyleri Kendi cikarlarima gore kullanirim bildiklerimi 😁
            yusuf-cengiz1
            Konuşulmaması gereken bir konu. Hadi diyelim konuşuldu tribe kapalı olması gereken bir konu.
             suha-cakir
             Sonuçta geçmiş, saçma, önemli olan benden sonrası falan gibi 6 yaşındaki çocuk fikirlerine pek aldanmayın arkadaşlar. Sonuçta sizin şu an sevdiğiniz insanı o yapan şeylerin tamamı geçmişinde ne yaptığı, nasıl yaşadığı, neyi doğru bulduğuyla doğrudan alakalıdır. Daha basit bir yorumla birini seviyorsanız onu oluşturan şeyleri de merak edersiniz. 10 yıl önce şunu yapmışsın diyerek bugün kavga çıkarmak, yargılamak falan tabii ki yanlış. Ama hiç konuşulmasın, ben merak etmem zaten, banane geçmişinden gibi saçma sapan şeylere de inanmayın, yok öyle bir dünya. Bunu diyen tiplerin büyük çoğunluğu söyledikleri şeylerin tam aksini yaşıyorlar, emin olabilirsiniz.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.