Sevgilin Varken Başkasından Hoşlanmak Normal mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   innocentghost
   Önceki ilişkimde böyle bir durum yaşadım. 2 yıllık ilişkim vardı erkek arkadaşım bana gelip artık bi başkasından hoşlandığını başlarda bunun bir heyecan olduğunu düşünüp aşmaya çalıştığını ancak gün geçtikçe daha kuvvetli hisler yaşadığını söyleyip bu şekilde ilişkiye devam edemeyeceğini ve ayrılmamız gerektiğini söyledi. Başlarda çok üzüldüm ve çok sinirlendim ve tabii ki bu durumu normal karşılamadım. Ancak bir süre sonra bunun olabilme ihtimali üzerine düşündüğümde normal karşılamaya başladım çünkü birini ilk günkü gibi sevmek ve bunu sürdürmeye devam etmek her zaman olmayabiliyor. Bana olan hislerinin azalmış hatta hislerinin kalmamış olmasını anlayabilmeye başladım. Yani en azından beni ayakta uyutup aldatmamış dürüst olup söyledi ve hem kendine hem bana eziyet etmedi. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
    efeekara
    ben böyle bir durumla karşılaşsam muhtemelen senin kadar olgun cevap veremem çünkü bir yerde baktığında kırıcı bir durum seni severken nasıl oluyor da başkasına da aynı şeyleri hissedebiliyor :(
     wanderlust_r
     Sevebilir ama onu sevebildiği seni sevmediği anlamına geliyor . Seni sevse başkasını gözü gormezdi zaten. Evet ayrılmış yine iyi bitirmiş ama sonuçta seni sevmeden ilişkinizi bir süre devam ettirmiş yani . Olabilir ama hiç hoş değil . Küfür gibi
      kalpci
      Toplumun ahlak anlayışı o kadar çarpık ki, normal insani bir davranışı sorguluyoruz. Partnerine duyduğun his bir çok etkenle değişebilir. Partneriyle mutlu olamadığı noktalar değiştirilebilecek şeylerse, değiştirmek için çabalanır, bu ilişki sürer. Değiştirilemeyecek şeylerse ilişki biter. Ama nerde çiftlerde bunları konuşup tartışacak vizyon. Bir de değişecek öyle mi? Peh… Onun İçin yaptıklarıyla, verdikleriyle, Çukur dizisinin dramatizasyonunu harmanlayıp bunun adınada aşk diyen dangalak sürüsü bir güruh. Özetle ulu manitu karşınıza güzel değil karakterli ve vicdan sahibi insanlar çıkartsın.
       mrlawyerkk
       Şöyle ki bunu hissettiğiniz an hayatınızdaki insanı hayatınızdan çıkarmanız lazım. O süreye kadar da bir yetişkin olarak bunu fark etmeniz lazımdı. Dolayısıyla kendinizi eleştirmeniz lazım.
        sedefartuny
        Aşırı anormal bir eylem bir zahmet duygularınıza sahip çıkın da hayatlarınızdaki insana haksızlık etmeyin rica edeceğim.
         detokssuyu
         Aşkı memnu falan diyorsunuz valla olmaz dersem olmaz. Olur dersem olmaz. Ne yazık ki oluyor diyeyim ben en iyisi ama en güzeli bu duyguları kendinizde hissettiğinizde sevgilinizden ayrılmanızdır.
          gulfemkaya
          Yok pek değil tavsiye acil ayrıl derim normal olmama sebebi de sevgilini sevmiyorsundur büyük ihtimalle bunun farkındalığını yaşamak kotu değil bence
           abdes_terligi
           normal değil bence
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.