Sevgilimin Geçmişi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   --pycharm--
   Okurlar merhaba bu başlığı ikinci defa açıyorum çünkü ne düzgün yanıt veren var nede düzgün bir şekilde yorum yapan. Paso dalga geçme ve kane almama durumu umurunuzda değil ise lütfen es geçin bana özelden söversiniz ama bu başlık benim geleceğim için önemli. Sorun şu ki bunu özellikle erkek kardeşlerime soruyorum daha sonrasında kadınlara evlenmeyi düşünüyorum sevgilimi herşeyden çok seviyorum fakat her defasında gözüme önceki ilişkisi geliyor benden önce 2 yıllık bir ilişkisi olmuş tabi bundan öncede cinsel hayatı olmuş ama özellikle iki yıllık ilişkisinde çok fazla yıprandığını ve cinsel olarak aşırı tecrübeli olduğunu düşünüyorum kesinlikle özgüven eksikliği vb bir problem yaşamıyorum kusura bakmayın ama sevgilimle ne zaman el ele gelsem öncesinde eski sevgililerine oral yaparken gözüme geliyor ve bu benim canımı çok yakıyor fakat belirtmek isterimki benimde cinsel tecrübem oldu 2 defa oldu ama oldu 0 değilim tabikide birşeyler yaşamış olması benim için önemli değil ben bakir değilimki bakire birini arayayım ama çocuklarımın annesi olarak görmek istediğim birinde de düzgün olmuşsa da benim gibi küçük şeyler yaşanmış şeyler bekliyorum fakat sordukça daha faslası çıkan ve belkide benim kafamda büyüttüğüm bir sexs geçmişi çıkıyor ve bu canımı yakıyor bu sorun dışında kendisine deli gibi aşığım her huyunu ayrı seviyorum bu sorunu onunla konuştum ve kendisi psikologa gidelim diyerek özür dileyerek bunda bile bana yardımcı olmak isteyecek kadar düşünceli bir insan sizce ne yapmalıyım arkadaşlar.
    ve_sair
    Geçmişle ilgili yapabileceğin birşey yoktur, sana nacizane tavsiyem, o insanı seviyor ve güveniyorsan geçmişi kurcalamadan ilişkine odaklanıp beraber yaşayacağınız güzel günlere bakmalısın.
     hulyali_qiz
     Kız bişey bilmese dümdüz yatıyor dersiniz, biraz birşeyler bilse böyle saçma sapan şeyler düşünürsünüz sizin derdiniz ne bee?
      fairytale-
      E be kardeşim kızı öyle bir anlatmışsın ki vayyy uruzbuuu diyesim geldi . Başkalarıyla ilgilenmeyi bırak ve sevgiline odaklan . Karşılaştırma yapmaz seni seviyorsa . Sen de düşünmeyi bırak. Yepyeni temiz bi sayfa gibi düşün . Yazık etme iliskine .
       tsukyomi
       Kes önündekini. Nenem gibi kuruntu yapıyorsun.
        kojiro-
        Senden oncesinde ne yaptigi seni ilgilendirmez. Gecmisine takilirsan bu kadar, saglikli bir iliskin olmaz. Keza seninde tecruben olmus. Kendi kendine buyuttugun gereksiz seyler. Netice de gecmis.
         selfeestem
         Yeni bir ilişki başladığında eskileri rafa kaldırılır. Cinsel tecrübesi olmuş olabilir, bunun kadınlarda da erkeklerde de doğal olduğunu savunan biriyim ve bence çok takılma. Birbirinizi seviyorsanız geçmişin bir önemi yok.
          iameliff
          Sorun tamamen sende ve senin bakış açında. Ne var yani biriyle beraber olduysa sen olmadın mı dünyanın sonu mu bu? Bakire olanlardan çok iyi bir anne çok iyi bir eş mi oluyor? Kaldıramayacaksan ayrıl kıza da ileride sorun çıkarma.
           silmarillion
           bence ne yapmalısın biliyor musun o siktiğimin! (alınmayasın diye ünlem koydum) merakını bir kenara koy ve sevgililerine geçmişlerini sormayı bırak ve ilişkinin başında da kendilerine söyle geçmişinizi öğrenmek istemiyorum diye. Ne kadar açık olursan o kadar ilişkiyi batırırsın. Sevgilin dert ortağın değildir, sırlarını anlatamazsın yoksa o ilişki boka sarar, zamanla kankiliğe, fuck buddy liğe doğru evrilir engelleyemezsin, engellenemez yani. O yüzden madem ki sen de bakir değilsin kimsenin geçmişi de seni ilgilendirmeyecek ok? Bunu ben yapmaya başlayalı yıllar yıllar oldu ve kafam çok rahat. Ha bir de sevgilini düzgün bir ortamdan bulursan geçmişini sorgulamak istemeyeceğin birini de bulmuş olursun. Hadi bakalım kolay gelsin sana.
            mrsnl33
            Madem ikinizde bakire değilsiniz, o zaman problem ne?
             isabellathomas
             my buddy's mother-in-law gets $80 an hour on the internet. she has been without work for 12 months but last month her earnings was $ 16778 just working at home for a few hours per week. . . Click the link.............................................
             https://careershome48.blogspot.com
             https://careershome48.blogspot.com
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.