Sevgilim Var Ama Seni İstiyorum Diyen Erkek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   suphelihoroz
   Oldukça uzak durulası bir erkektir. Yalnız kalmaktan korkan ve bunu açıkça da dile getirebilen biraz da yüzsüz bir erkektir açıkçası. İstediğii bir türlü elde edemeyen, doyumsuz biridir. Böylelerini ne sevgili ne başkası paklar. Nasıl düzeleceği de ayrı bir sorun olan kişidir. Genel olarak evli olup çoluğu çocuğu olan ama gidip genç kadınlara aşık olup onlarla gezip eğlenen ancak kurulu düzenini de asla bırakmayıp her iki tarafı da aldatan erkeklerin bir alt versiyonudur. Şiddetle sakınınız.
    me_out_bye
    Annem var ama ananı... bi getirsene bişe dicem.
     cinayetvaraga
     bir başka omurgasız canlı tanımı.
      benita
      Bunu yapan kadınlar da var
       eski_bi_tanidik
       Bunun bir üst seviyesi pezevenklik zaten
        tsukyomi
        ''Ben karaktersiz bir orrlandoyum'' der kısaca. Reddedene de 'düzsün, hayatında heyecan yok, babannem' der, egosuna uçaksavar füzesi gibi girmiştir o ret çünkü.
         _gizem_
         mal kısacası
          ezgizm
          İşte o erkek değil e*kektir.
           ceviz-agaci
           Dosttum birde evliyken gel döner yiyek diyenleri gördü bu gözler he birde evliyim senin için sorun olurmu diyenler var pehhhh
            aslanburcubirisi
            Hem ayranım dökülmesin, hem yoğurdum ekşimesin diyen erkektir. Karma is bitch ama oğlum. Bugün yediğin hurmalar yarın tırmalar. Elindekinden de olursun. Demek istediğim eninde sonunda yalnız kalır diye düşünüyorum. Yalnız kalmalıdır da. Biri şu cümleyi bana kullansa ağızının ortasına laps diye yapıştırırım. Böylelerinin ağızlarının ortasına laps diye yapıştırılması dileğiyle.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.