Sevgilim Var Ama Seni İstiyorum Diyen Erkek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   suphelihoroz
   Oldukça uzak durulası bir erkektir. Yalnız kalmaktan korkan ve bunu açıkça da dile getirebilen biraz da yüzsüz bir erkektir açıkçası. İstediğii bir türlü elde edemeyen, doyumsuz biridir. Böylelerini ne sevgili ne başkası paklar. Nasıl düzeleceği de ayrı bir sorun olan kişidir. Genel olarak evli olup çoluğu çocuğu olan ama gidip genç kadınlara aşık olup onlarla gezip eğlenen ancak kurulu düzenini de asla bırakmayıp her iki tarafı da aldatan erkeklerin bir alt versiyonudur. Şiddetle sakınınız.
    cinayetvaraga
    bir başka omurgasız canlı tanımı.
     _gizem_
     mal kısacası
      tsukyomi
      ''Ben karaktersiz bir orrlandoyum'' der kısaca. Reddedene de 'düzsün, hayatında heyecan yok, babannem' der, egosuna uçaksavar füzesi gibi girmiştir o ret çünkü.
       eski_bi_tanidik
       Bunun bir üst seviyesi pezevenklik zaten
        benita
        Bunu yapan kadınlar da var
         ceviz-agaci
         Dosttum birde evliyken gel döner yiyek diyenleri gördü bu gözler he birde evliyim senin için sorun olurmu diyenler var pehhhh
          aslanburcubirisi
          Hem ayranım dökülmesin, hem yoğurdum ekşimesin diyen erkektir. Karma is bitch ama oğlum. Bugün yediğin hurmalar yarın tırmalar. Elindekinden de olursun. Demek istediğim eninde sonunda yalnız kalır diye düşünüyorum. Yalnız kalmalıdır da. Biri şu cümleyi bana kullansa ağızının ortasına laps diye yapıştırırım. Böylelerinin ağızlarının ortasına laps diye yapıştırılması dileğiyle.
           ezgizm
           İşte o erkek değil e*kektir.
            me_out_bye
            Annem var ama ananı... bi getirsene bişe dicem.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.