Sevgiliden Pahalı Hediye Alınması Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Sosyal medyada herkes sevgilisinden pahalı hediye alıyor farkında mısınız? Ünlüsü ünsüzü herkes neredeyse hediyelerinin etiket fiyatlarını paylaşır ve yarıştırır duruma geldi. Hediye alan tarafın hep kadın, hediye verenlerin ise erkek olduğunu da unutmamak gerek. Bu durum ilişkilerde bir zorunluluk haline geldi nerdeyse, sevgi alınan hediyeye ödenen bedel ile ölçülüyor. Ben karşı tarafın ekonomik durumu ne olursa olsun ilişkilerde pahalı hediyeye karşıyım arkadaşlar. Bir süreden sonra bu durumun karşı tarafı boyunduruk altına alma gayesi taşıdığına inanıyorum. Çift ayrılınca ilişkiden, sevgiden, anılardan değil bu pahalı hediyelerden konuşuluyor çünkü. Hediye istenecek mi? İstenmesi halinde geri verilecek mi? Geri verilse mi verilmese mi? Türlü türlü saçmalıklar yani. Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin bilmem kaç milyonluk hediyesini konuşuyoruz. Burcu Esmersoy, kadınlara sevgilinizle buluşurken cüzdan taşımanıza gerek yok tavsiyesi veriyor. Nasıl dünyalar bunlar ya hu? Tamam bizim hayatlarımız için geçerli olan örnekler değiller ve ne yapıyorlarsa yapsınlar ama sosyal mecralarında bu durumları normalize edip kitlelerine kabul ettiriyorlar. Sözün özü ben bu pahalı hediye alıp/verme olayına karşıyım. Siz ne diyorsunuz?
    handeyakar07official
    Sorun mu? Nesi sorun? Alsın oh
     gregory_
     Vodka var içersen Ben var seversen
      tsukyomi
      Alınan pahalı hediye kapitalizmi yüceltir, sevgiyi ya da insanı değil. Birlikte geçirilecek zamanlar, onlarca aktivite, uzun uzun sohbetler varken parayla bunlar satın alınmaz, kısayol böyle oluşturulmaz.
       nickimdebileolmaz
       Şeyma gibi binlerce benzeri olan birine bu kadar para harcamak akıl almıyor.
        imailahorsilahh
        Sevgilim yok, yani sorun da yok. Olsaydı da pahalı bişey istemezdim zaten. Başlığı raselikadan beklerdim 😁
         nykskaos
         Şimdiye dek ne pahalı hediye kabul ne de talep ettim. Hiç kimsenin bir kola fazlası geçmesin dedim üzerime. Reddettiğim şeyler yüzünden insanların gözünde deli olmalıydım. Ben ilişkinin maddi tarafının olmamasından yanayım. ( Onurlu seks işçileri ) geldi aklıma. Maddiyat ve ilişki derken... Onlar en azından direkt fiyat veriyor onurluca.
          vurz
          Pahada degerden ziyade daha onemli hediyeler var bence, ama esas sorun bu degil, bunun gibi insanlarin konusulup prim yapmasi
           peripedia
           İsteyen istediğine istediği hediyeyi alır. İnsanların cüzdanlarının çetelesini tutacak değiliz. Evet hediyenin fiyatı duyulan sevgi ile alakalı değildir ama kişinin kendi tercihidir. Belki kendini öyle iyi hissediyor, öyle tamamlanıyor. Bunu yaptığımızda hediyenin bedeli ile ilgileniyoruz asıl.
            ggggggg
            Ucuz hediye alsa da sorun ne yapsın bu sevgili
             asit
             Bu dünyada parayı en güzel bu kadın yiyor valla..
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.