Sevgiliden Pahalı Hediye Alınması Sorunsalı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Sosyal medyada herkes sevgilisinden pahalı hediye alıyor farkında mısınız? Ünlüsü ünsüzü herkes neredeyse hediyelerinin etiket fiyatlarını paylaşır ve yarıştırır duruma geldi. Hediye alan tarafın hep kadın, hediye verenlerin ise erkek olduğunu da unutmamak gerek. Bu durum ilişkilerde bir zorunluluk haline geldi nerdeyse, sevgi alınan hediyeye ödenen bedel ile ölçülüyor. Ben karşı tarafın ekonomik durumu ne olursa olsun ilişkilerde pahalı hediyeye karşıyım arkadaşlar. Bir süreden sonra bu durumun karşı tarafı boyunduruk altına alma gayesi taşıdığına inanıyorum. Çift ayrılınca ilişkiden, sevgiden, anılardan değil bu pahalı hediyelerden konuşuluyor çünkü. Hediye istenecek mi? İstenmesi halinde geri verilecek mi? Geri verilse mi verilmese mi? Türlü türlü saçmalıklar yani. Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin bilmem kaç milyonluk hediyesini konuşuyoruz. Burcu Esmersoy, kadınlara sevgilinizle buluşurken cüzdan taşımanıza gerek yok tavsiyesi veriyor. Nasıl dünyalar bunlar ya hu? Tamam bizim hayatlarımız için geçerli olan örnekler değiller ve ne yapıyorlarsa yapsınlar ama sosyal mecralarında bu durumları normalize edip kitlelerine kabul ettiriyorlar. Sözün özü ben bu pahalı hediye alıp/verme olayına karşıyım. Siz ne diyorsunuz?
    caresizcare
    Way be millete bak sen Biz hala hediye gelsin diye 14 şubat Doğum günü falan bekleyelim
     imailahorsilahh
     Sevgilim yok, yani sorun da yok. Olsaydı da pahalı bişey istemezdim zaten. Başlığı raselikadan beklerdim 😁
      peripedia
      İsteyen istediğine istediği hediyeyi alır. İnsanların cüzdanlarının çetelesini tutacak değiliz. Evet hediyenin fiyatı duyulan sevgi ile alakalı değildir ama kişinin kendi tercihidir. Belki kendini öyle iyi hissediyor, öyle tamamlanıyor. Bunu yaptığımızda hediyenin bedeli ile ilgileniyoruz asıl.
       asit
       Bu dünyada parayı en güzel bu kadın yiyor valla..
        gregory_
        Vodka var içersen Ben var seversen
         handeyakar07official
         Sorun mu? Nesi sorun? Alsın oh
          ggggggg
          Ucuz hediye alsa da sorun ne yapsın bu sevgili
           nickimdebileolmaz
           Şeyma gibi binlerce benzeri olan birine bu kadar para harcamak akıl almıyor.
            bnldrn-
            ya herkes butcesı kadar alır bu onemlı degıl de bu şeyma ne olacak boyle ulkemızı temsıl edıyor allah razı olsun :)) ebru şancı vardı zamanın da kaddafinin oğlu ile mercımegı fırına verıyordu ben bu tarz ılıskılere sevgılı durumundan farklı bakıyorum bu bıldıgın ucretlı ilişki reklam olsun tanıtım olsun savunulacak tarafı yok bence leş bi durum
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.