Sevgili İle Yapılabilecek En Güzel Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muneccimbiri
   İnsanın kimi zaman canını yakacak kadar sevdigi, oturup yemek isteyecek kadar tutkun olabilecegi, gerekirse karşısında paspas, kutu kola veya konserve açacagı gibi bi takım eşyaya dönüşebilecegi, beraberken yaradılmışların en kutsalına bakar gibi hissettiren, hatta yaradılmışların en güzeli olan yaratıktır sevgili. Bir de iş onunla yapılan aktivitelere gelince, en sıradan şey bile çok değerli olur. Gece uyku öncesi yatağa uzanıp, göze göze, öpüşüp koklaşarak yastık sohbeti yapmak. bütün gün dolan kafayı ama dertleşip ama gülüşerek, en sevdiğin ve güvendiğin insanla boşaltmak. uykuya dalmaya çalışırken o gün olan biten, o aralar düşüncelerimizi kaplayanlar aklımıza gelir ya, onu sesli biçimde ve sevilen kimseyle yapmak. rahatlatıcı ve kafayı temizleyici. İşte bu benim için en güzelidir eylemlerin. Görelim bakalım diolarınızı,sizin için sevgiliyle yapılabilecek en güzel şey nedir?
    asit
    Çocuk.
     tsukyomi
     Yastık sohbetleri mükemmel bir şey. Bazen ertesi gün ne yapacağımızı, bazen işimizi, bazen çok saçma şeyleri konuşuruz. Uranyumlar, komutanlar, ütopik-distopik fikirler havada uçuşur ama o kadar keyif verir ki. Bir eli saçlarında, kasları gevşemiş, loş ışıkta o masmavi gözler belirginleşmiş, sakin sesle vögür vögür konuşuyor.. Kısa dönem cennettir bu.
      gregory_
      Yemek yapmak, boş boş dolaşmak , sevişmek.
       mrsnl33
       Yağmurda el ele yürüyoruz,kulakliklarimizla en sevdiğimiz şarkıyı dinleyerek.Var bir hayalimiz işte.
        monaiman
        Gezmek, salaş bir yerde oturup sohpet etmek, yemek yemek, doğaya karışmak 😍😍
         yodainwonderland
         sohbet etmek abi ya sohbet etmek... akşam üstü deniz kenarı bir çay bahçesinde, rüzgar hafif hafif eserken sevdiğin insanın gözlerine bakıp hoş sohbet etmek. saçma sapan ilişkilerden, seks üzerine kurulmuş birlikteliklerden öyle bir midem bulanıyor ki artık...
          timuti
          motoruma atlayıp seyahate çıkmak istediğimiz yerde çadırımızı açıp yıldızlara bakarak uzanmak
           baldbritney
           Uyumak abi ya net uyumak. gece ansızın gözünü açtığında, belki kötü bir rüyadan sonra, sevgilinin kokusunu içine çekip, kirpiklerine dokunabileceğini bilerek uyumak.
            uzgunsaripapatya_
            tavla oynamak:D adam dövmek, ve valorant oynamak. sonuncuyu yaptım ben bida olsa yaparım wrğüewşüfwş
             galatasaraylibircivciv
             Sevgiliyle herşey güzeldir . Sarılarak uyumak, Yastık savaşı ( en sevdiğim ) Var bi hayalimiz ....
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.