Sevgili İle Yapılabilecek En Güzel Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muneccimbiri
   İnsanın kimi zaman canını yakacak kadar sevdigi, oturup yemek isteyecek kadar tutkun olabilecegi, gerekirse karşısında paspas, kutu kola veya konserve açacagı gibi bi takım eşyaya dönüşebilecegi, beraberken yaradılmışların en kutsalına bakar gibi hissettiren, hatta yaradılmışların en güzeli olan yaratıktır sevgili. Bir de iş onunla yapılan aktivitelere gelince, en sıradan şey bile çok değerli olur. Gece uyku öncesi yatağa uzanıp, göze göze, öpüşüp koklaşarak yastık sohbeti yapmak. bütün gün dolan kafayı ama dertleşip ama gülüşerek, en sevdiğin ve güvendiğin insanla boşaltmak. uykuya dalmaya çalışırken o gün olan biten, o aralar düşüncelerimizi kaplayanlar aklımıza gelir ya, onu sesli biçimde ve sevilen kimseyle yapmak. rahatlatıcı ve kafayı temizleyici. İşte bu benim için en güzelidir eylemlerin. Görelim bakalım diolarınızı,sizin için sevgiliyle yapılabilecek en güzel şey nedir?
    timuti
    motoruma atlayıp seyahate çıkmak istediğimiz yerde çadırımızı açıp yıldızlara bakarak uzanmak
     mrsnl33
     Yağmurda el ele yürüyoruz,kulakliklarimizla en sevdiğimiz şarkıyı dinleyerek.Var bir hayalimiz işte.
      yodainwonderland
      sohbet etmek abi ya sohbet etmek... akşam üstü deniz kenarı bir çay bahçesinde, rüzgar hafif hafif eserken sevdiğin insanın gözlerine bakıp hoş sohbet etmek. saçma sapan ilişkilerden, seks üzerine kurulmuş birlikteliklerden öyle bir midem bulanıyor ki artık...
       tsukyomi
       Yastık sohbetleri mükemmel bir şey. Bazen ertesi gün ne yapacağımızı, bazen işimizi, bazen çok saçma şeyleri konuşuruz. Uranyumlar, komutanlar, ütopik-distopik fikirler havada uçuşur ama o kadar keyif verir ki. Bir eli saçlarında, kasları gevşemiş, loş ışıkta o masmavi gözler belirginleşmiş, sakin sesle vögür vögür konuşuyor.. Kısa dönem cennettir bu.
        uzgunsaripapatya_
        tavla oynamak:D adam dövmek, ve valorant oynamak. sonuncuyu yaptım ben bida olsa yaparım wrğüewşüfwş
         asit
         Çocuk.
          gregory_
          Yemek yapmak, boş boş dolaşmak , sevişmek.
           baldbritney
           Uyumak abi ya net uyumak. gece ansızın gözünü açtığında, belki kötü bir rüyadan sonra, sevgilinin kokusunu içine çekip, kirpiklerine dokunabileceğini bilerek uyumak.
            pinkypie
            beraber dizi/film/belgesel/tiyatro izleyip, kitap okuyup, müzik dinleyip karşılıklı üzerlerine konuşmak. hatta durun ya daha da güzeliii kesinlikle ortak bir hayal kurup bunu beraberce gerçekleyene kadar çabalamak. ortak bir payda da buluşmak. bence çiftleşmekten daha da önemlisi tekleşmek. çift değil, bir olarak hayattan zevk almaya bakmak, işte o zaman kalpler kıpır kıpır oluuuuuur *-* :3 <3
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.