128
20.10.2020
Sevgili Gibiyiz Ama Sevgili Değiliz Kafası
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   roxannee-
   Bir gün bir çocukla muhabbet etmeye başladık ama muhabbet akıyor. Bir anda birbirimizi gördük ve kırk yıllık tanış gibi konuşmaya başladık. Neyse o gece birlikte başka bir mekanda devam etti. Sonra ne ara bilmiyorum ama numaralarımızı kaydetmişiz. Can diye biri arıyor benii baya kayıtlı telefonumda ama benim can diye tanıdığım yok. Neyse açtım. Selam naber görüşmez miyiz akşam olur görüşelim ama sen kimsin be dedim. Eee dün takıldık ya diyince hayal meyal bir hatırladım. Tekrar buluştuk akşam bir kahve üçtük. Baya eğlendik de. Bir kahkahası var ki beni benden aldı zaten. Ahahahahaah. Neyse böyle böyle muhabbeti ilerlettik. Tatile falan da gittik. Sevgiliyiz ama değiliz. Çünkü sürekli ilişkilere bok atıyoruz. Abi o ne ya insan özgür olmalı, insan tek eşli bir varlık değil diye. Ama sürekli de duygulardan da bahsediyoruz. Sonra birgün bir kavgaya tutuştuk abi biz neyiz şimdi bu yaşadığımız şey bildiğin sevgililik deyince demesin mi yoo ben arkadaşlarımla da böyleyim. Onlara da seviyorum derim özlüyorum derim. Hadi len oradan dedim tabii. İç içeyiz ama bir arada gibi değil, Varlığım kiralanır yalanlara benim..
   https://youtu.be/TNkNvhHYPho
   https://youtu.be/TNkNvhHYPho
    gulfemkaya
    Herkes sevgili misiniz diye sorarken hayır abi ya takılıyoruz biz öyle kendimizi bir kalıba sokmak istemiyoruz derken sevgililerden daha sevgilisindir ama sevgiliyiz diyince yanındakinin seni bırakacağını düşündüğün için itiraf edemezsin
     arasserin
     Kızların benimle birlikteyken başka kızlara mı bakıyorsun tribini yapamadıkları on numara durum
      amakafamiznasiguzel1
      NOT Biriyle iyi anlaşıyorsan, sevgili olup mahvetme. NOT BİTTİ
       gregory_
       Boş ver.
        raselika
        bu kafaya giren erkeklerden konuşarak uzaklaşıyorum. Amaçları öylesine keyiflerine göre takılıp gönül eğlendirmek sadece. Konuşmayı farklı bir tarafa çeker çekmez hemen bir değişik tavırlar hemen bir ben istemem kızım modları. Ya kimse senin peşinden koşmaya meraklı değil zaten. Ama sevgili olmak istiyorsan ona göre konuşursun değilsen ona göre konuşursun. Ben bu erkekleri gerçekten anlamıyorum...
         sairsel
         Sevgililik bağlayıcı bir durum sonuçta, böyle tipler bağlanmaz önüme gelenle düşüp kalkayım, kıskançlık trip konularına girmeden ondan ona ondan ona geçeyim kafasındalar 😉 Bunların erkeğine yavşak, kadın olanına ise sürtük diyebiliriz 😉
          rocknrollbabe
          Bu şey değil mi iki ucu b*klu değnek
           arak_nus
           Sevgili olmaktan korkan ve bu sorumluluğu üstlenemeyecek kadar özgüvensiz gerzeklerin uydurduğu bir durum. Buna gerek yok arkadaşlar, ya sevgilisinizdir ya da değilsinizdir. Aksi can sıkıcı.
            luciferin_kizkardesi2
            Şey bu benim yaşadığım durumm
             saygikopat
             Sevgili gibiyiz ama sevgili değiliz demek; acil durumda camı kirin demek , fuckbuddy olmak demek , mercimek köftesi yemek demek , ıslak hamburgeri kola ile gömmek demek ...
              asit
              at kafası ol daha iyi :D
               vitaly
               bu nasıl bir hikaye? çocukla konuşmaya başlıyorsun, sonra takiliyorsun, sohbet muhabbet mekanda devam ediyorsun, sonra birlikte oluyorsunuz ve ertesi gün çocuğu, çocuğun sesini hatırlamıyor musun?
                kisidegildisiii
                Mis gibi kafa. Hem o insanın hayatında oluyorsun, hem de bir bağımlılığın olmuyor. Bağımlılığın olmayınca büyüsü de kaçmıyor. Asıl mesele bu kafaya girebileceğin bir insan bulmak tabii
                 busrawashere
                 flörttür o flört. flört olmasaydı yerinde duramazdın
                  roar
                  Flört denilen kavramın üremesine sebep olan arada kalan bir durum. Ben de ister istemez bazen bu durumda oluyorum. Bazı durumlarda yalan yok çok eğlenceli geliyor. İstediğim gibi takılıyorum istemediğimde yol veriyorum. Hiç böyle bir durum içerisine girmeme gerek kalmıyor ne güzel.
                   daisyyy
                   Olur mu hiç öyle şey yahu! Ya sevgilisindir ya değilsindir. Sevgili olmadığın adamla da tatile gitmezsin. Gitmemelisin yani. Sen sen ol kendini böyle durumların içine düşürme. Sana değer veren, seninle sevgiil olmak isteyen insanlarla birlikte ol. Değerini iki günlük insanlar için düşürme.
                    sozdedegilgozde
                    Arkadaşlık benim için her zaman önce gelmiştir aşktan tutkudan.. Çünkü iletişimin her şey olduğuna inanırım. Özellikle ikili ilişkilerde iletişim kurmak, kendini anlatmak, paylaşmak çok önemlidir. Bu sebeple isimlerden önce ilişkinin içeriği bana verdiği doyuma bakarım ben. Tabii bir de o kişiye karşı hislerime de bakarım. Ayrıca karşının isim koyma konusunda neden bu kadar ön yargılı olduğunu da bilmek isterim.
                     zodyakli
                     Eğer ciddi ilişki istemiyorsa iki taraf da tam aranan ilişki modeli olabilir. Ancak coğrafya kaderdir arkadaşlar. Bu mümkün değil. Bizim ülkemizde bu rahatlıkta ilişki yaşamak harbiden zor. Sen kabul etsen çevren sürekli baskı yapabilir. O yüzden bu rahat ilişki modeli herkesin kaldırabileceği bir şey değil.
                      detokssuyu
                      En nefret ettiğim aşamadır. Her an her yerde 'Biz şimdi neyiz?' soruları can bulur adeta. Muallakta kalmak hoş bir durum değil.
                       fakatmuzeyyen
                       Flört dönemiyle karıştırılan bir durumdur. Aslında doğru ilerlendiğinde sonuç güzel olabilir. Lakin bu durum uzatıldığında her şey gibi bununda boku çıkar. Rahata alışılır ve o işten de bir cacık olmaz. Duygular karşılıklı olduğunda bu flört süreci güzeldir aslında cicim ayları muhabbeti :)))
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.