141
20.10.2020
Sevgili Gibiyiz Ama Sevgili Değiliz Kafası
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   roxannee-
   Bir gün bir çocukla muhabbet etmeye başladık ama muhabbet akıyor. Bir anda birbirimizi gördük ve kırk yıllık tanış gibi konuşmaya başladık. Neyse o gece birlikte başka bir mekanda devam etti. Sonra ne ara bilmiyorum ama numaralarımızı kaydetmişiz. Can diye biri arıyor benii baya kayıtlı telefonumda ama benim can diye tanıdığım yok. Neyse açtım. Selam naber görüşmez miyiz akşam olur görüşelim ama sen kimsin be dedim. Eee dün takıldık ya diyince hayal meyal bir hatırladım. Tekrar buluştuk akşam bir kahve üçtük. Baya eğlendik de. Bir kahkahası var ki beni benden aldı zaten. Ahahahahaah. Neyse böyle böyle muhabbeti ilerlettik. Tatile falan da gittik. Sevgiliyiz ama değiliz. Çünkü sürekli ilişkilere bok atıyoruz. Abi o ne ya insan özgür olmalı, insan tek eşli bir varlık değil diye. Ama sürekli de duygulardan da bahsediyoruz. Sonra birgün bir kavgaya tutuştuk abi biz neyiz şimdi bu yaşadığımız şey bildiğin sevgililik deyince demesin mi yoo ben arkadaşlarımla da böyleyim. Onlara da seviyorum derim özlüyorum derim. Hadi len oradan dedim tabii. İç içeyiz ama bir arada gibi değil, Varlığım kiralanır yalanlara benim..
   https://youtu.be/TNkNvhHYPho
   https://youtu.be/TNkNvhHYPho
    amakafamiznasiguzel1
    NOT Biriyle iyi anlaşıyorsan, sevgili olup mahvetme. NOT BİTTİ
     gregory_
     Boş ver.
      luciferin_kizkardesi2
      Şey bu benim yaşadığım durumm
       gulfemkaya
       Herkes sevgili misiniz diye sorarken hayır abi ya takılıyoruz biz öyle kendimizi bir kalıba sokmak istemiyoruz derken sevgililerden daha sevgilisindir ama sevgiliyiz diyince yanındakinin seni bırakacağını düşündüğün için itiraf edemezsin
        arasserin
        Kızların benimle birlikteyken başka kızlara mı bakıyorsun tribini yapamadıkları on numara durum
         sairsel
         Sevgililik bağlayıcı bir durum sonuçta, böyle tipler bağlanmaz önüme gelenle düşüp kalkayım, kıskançlık trip konularına girmeden ondan ona ondan ona geçeyim kafasındalar 😉 Bunların erkeğine yavşak, kadın olanına ise sürtük diyebiliriz 😉
          mrlawyerkk
          Yeni zamanlarda her şey belirsiz ne yazık ki. Siyah ve beyaz diye bir şey kalmadı artık her şey gri. O yüzden takılmamak lazım bu gibi durumlara.
           cokbilmisdegilcokbilen
           Aslında sevdiğim bir şey, kafan rahat, seviyorsun ilgi görüyorsun, ancak darlanmıyorsun. Ama işte bir yandan da kötü, çünkü zamanla olay çok ciddi bir duygusallığa girerse sahiplenmeye başlıyorsun. Ancak karşı taraf aynı hislerle gelmezse çok zor oluyor.
            plazacalisani
            En en nefret ettiğim kafa, yani evet, başta güzel ama bir sonuca bağlanacak olursa. Eğer belrisizlik olarak algılarsam gerçekten hayattan soğuyorum. Nefret ediyorum dayanamıyorum yani.
             okadin
             Gençler bu arada kalmış duygulara flört demiyorlar mı? Adını koyamamak, ilişkinin hangi evrede olduğunu bilmemek bence de çok zor ve yorucu bir süreç .
              hogwartsmektubugelmeyen
              Kişisine göre değişir iyi olup olmaması bence. Kimi insanlar bu şekilde yaşamak isterler. Kimileri de ciddi ilişkileri olsun. Burada önemli olan karşı tarafın da ne isyediiine dikkat etmek.
               sedefartuny
               Bir geçiş dönemidir, ancak bu süreci çok uzatmamak gerekir. Yoksa ızdırap olabilir. Ya adım atıp bir şeylere başlamak ya da görüşmemek gerekiyor bence.
                ozymandiase
                Ülke kadınlarımız için fazlasıyla geçerli olan bir durumdur. Uzun süre sohbet edersiniz, birçok şeyi konuşursunuz, çok iyi anlaştığınızı fark edersiniz, sohbet muhabbet aşırı keyiflidir. Konuyu sevgili olmaya çekersiniz ama kızımız konudan her seferinde uzaklaşır. Sevgili gibi yaşarsınız ama değilsinizdir. En son pes eden giden taraf olur.
                 roadruner
                 İşte bu mümkün değil. Eğer oluyorsa da korkunç bir durum. Ne karışabiliyorsun ne de karışmamak için susabiliyorsun. Mal gibi bir durum. Kardeşim madem sevgili olmayacaksınız neden böyle hareketlerle saçmalıyorsunuz. Bu mümkün mü yahu? Kimsenin başkasının hayatını bu şekilde gasp etmeye hakkı yoktur.
                  arak_nus
                  Sevgili olmaktan korkan ve bu sorumluluğu üstlenemeyecek kadar özgüvensiz gerzeklerin uydurduğu bir durum. Buna gerek yok arkadaşlar, ya sevgilisinizdir ya da değilsinizdir. Aksi can sıkıcı.
                   peripedia
                   Arada kalmak daha macera dolu, daha heyecanlı, daha sorunsuz ve sorumluluksuz geliyor çiftlerin birçoğuna.
                    fakatmuzeyyen
                    Flört dönemiyle karıştırılan bir durumdur. Aslında doğru ilerlendiğinde sonuç güzel olabilir. Lakin bu durum uzatıldığında her şey gibi bununda boku çıkar. Rahata alışılır ve o işten de bir cacık olmaz. Duygular karşılıklı olduğunda bu flört süreci güzeldir aslında cicim ayları muhabbeti :)))
                     detokssuyu
                     En nefret ettiğim aşamadır. Her an her yerde 'Biz şimdi neyiz?' soruları can bulur adeta. Muallakta kalmak hoş bir durum değil.
                      zodyakli
                      Eğer ciddi ilişki istemiyorsa iki taraf da tam aranan ilişki modeli olabilir. Ancak coğrafya kaderdir arkadaşlar. Bu mümkün değil. Bizim ülkemizde bu rahatlıkta ilişki yaşamak harbiden zor. Sen kabul etsen çevren sürekli baskı yapabilir. O yüzden bu rahat ilişki modeli herkesin kaldırabileceği bir şey değil.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.