Seven mi S*ken mi Yaranır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   isikli_yoldan
   Yaklaşık 6 ay önce başladığım iş yerinde bir mesai arkadaşım makam olarak benden düşük olmasına rağmen hiç bir şekilde bunu hissettirmedim ve hep yakın arkadaş gibi davrandım. Mevkidaşım başka bir arkadaş ise bu arkadaşa hep üstten bakarak ve emrederek konuşuyor. Şu an ben rica minnetle iş yaptiramazken tabiri caizse s*ken mevkidaşımın ağzının içine bakıyor. Bu hep böyle mi olmak zorunda, sevenin kazandığını gören varsa yazsın lütfen.
    ve_sair
    Deveye diken insana ..... yararmış! Derlerrrr Eskilerrr
     tsukyomi
     Ben kazanmıştım. Velev ki kazanmadım, nefret ettiğim s.kenlere niye dönüşeyim ki, insan olarak kalmaya devam ederim. Sevenler de kazanıyor, sadece onlara denk gelmiyorsunuz. Zira popüler olan, yapay olan her şeyin peşinden koşmayı seçiyorsunuz. Sevenler taş altlarında yaşar, popülerlikle işleri yoktur. Tavsiyem çevreni değiştirmen, seven mutlaka kazanır.
      tepeskupas
      Derlerse ki: “iyilikten maraz doğar...” Derlerse ki: “İyilik et kele, duyursun seni ele...” Sakın bu sözlerin iyiliğin mutlaka zararlı olduğu anlamına gelmesin. Burada sana anlatılmak istenen söz şudur: Kimi kalbi ve niyeti bozuk kimselere iyilik edince onlar yine kendi içlerindeki kötülük sebebiyle iyilik eden sen olsan bile sana da zarar verebilirler. Kapana kısılmış bir vahşi hayvanı kapandan kurtardığın için onun sana zarar vermeyeceğini beklememelisin. Sen onu kurtarmak için bu iyiliği yaptığın gibi onun vahşi bir hayvan olduğunu da bilip kendini ondan korumanın yolların aramalısın... Başlık seksi olmuş ;)
       cinayetvaraga
       silkmeyeni silkerler. aman altta kalmayın.
        orientexpress
        Ya bu siken sevilir mantığı tam olarak bizim gibi aşağılık psikolojisinden çıkamamış toplumlarda görülen bir şey, ben kendini iyice geliştiren akıllı olgun insanların kendilerine verilen değerin her zaman farkında oldukları ve bunun karşılığını vermeye çalıştıkları kanaatindeyim. Kendim de evet her zaman sevdiğim insanlara ilgi göstermeye onları mutlu etmeye çalışırım ama o aşağılık psikolojisini gördüğüm an da iletişimi kesmişliğim çoktur. Velhasıl-ı kelam ilginizi gösterin ve belli edin arkadaşlar, hak etmiyorsa da siktiri vakit kaybetmeden çekin
         thetalentedmrripley
         Sevmesi gereken yerde sevip skmesi gereken yerde sken
          kafamdakigoril
          Seven sikilir siken sevilir
           silmarillion
           bu soruya insan insanı siker mi sorusuyla cevap vermek istiyorum.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.