Sevdiğiniz Tarafından Yapılan Küçük Ama Düştüğünüz Detaylar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   eflayilmaz
   İnsan sevdiğinden ilgi görmek, onun için önemli olduğunu hissetmek ister. Bazı ilişkilerde telefonlar, saatler, çiçekler havada uçuşurken bazen de minik detaylar insanı düşürür sevgilisine karşı. Tabii bu sadece sevgili için değil çok yakın bir tanıdığınız veya arkadaşınız için de olabilir. Bu konuda yaşadığım en güzel anı bir keresinde sevgilimle dışarıdaydık. Bir futbol takımının şampiyonluk kutlaması vardı galiba çok net hatırlamıyorum. Biz de yakın arkadaş grubum ve sevgilim falan dışarı çıkmışız. Tabii sevgilimin kafası aşırı güzel. Neyse bu kutlama anında meşalelerden biri benim yanımda yakıldı ben nefessiz kaldım bir süre. Bu da o sarhoş haliyle elinde titreye titreye bana su getiriyor. Su içip düzelerim diye. Şu anda ayrılmış olsak bile her hatırladığımda benim gülümseten bir anıdır.
    tivayci
    Okumayı düşündüğüm bir kitap oldumu ben daha sıra getiremeden o alır. Uzakken, (özellikle askerdeyken) benim sevdiğim bir şeyi yiyorsa söylemez. Her alacağı kararda beni de düşünür. Gittiği her yerden ufak da olsa bir hediye alır. Her gece yatmadan beni sevdiğini söyler. Ve daha sayamayacağım bir sürü şey.
     ladydisko
     konuşmadan ne isteyebildiğimi anlayabilmesi bayılıyorum bu özelliğine
      mevsimlerdensnbahar61
      Sevdiğim değil ama biri vardı ilgisini hissettiğim aynı ortamdayken hep bi küçük jestler yapardı
       sairsel
       Beklenmedik bir anda gelen "seni seviyorum" mesajı 😉
        camparice
        ketçabı sevdiğimi ilk patates yediğimiz zaman tüm patatesleri ketçaba bulayarak yiyip bitirdiğimde anlayıp, bittiği anda kalkıp tazelemesi
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.