Sevdiğini Söyleyememek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Birini çok sevip söyleyemediğiniz oldu mu hiç? Böyle çok çaresiz hissettiriyor insana. Ne yapacağını bilemiyor insan. Söylesen sonuçlarından korkuyorsun çünkü. Sonuçlarını göze alamayınca da susmak zorunda kalıyorsun ama için içini yiyor. Biraz korkunç biraz hüzünlü bazen huzurlu garip bir durum işte.
    mevsimlerdensnbahar61
    Bile bile lades demedik diyelim biz ona
     cansevim
     En kötü karar bile ileride keşke demekten iyidir. Bunu düşünerek hareket et. Keşke ağır yüktür. Ağızdan ilk çıktığı an başlar bir ömür seninle gelir.
      mrcrw
      Reddedilme korkusuyla eriyip giden hem körkütük aşık, hem de korkak, cesareti olmayan bireyin sonuçlarına katlanmayı göze alamadığı için karşı tarafa duygu aktarımını bi türlü gerçekleştirememesidir. Asla yaşamadım. Yaşamamda. Sevgiye inanmam aşka inanırım. Aşk gibi zor bulunan duyguyu bulursam asla çekinmem söylerim. Aşk herşeydir.
       redblack
       Sevdiğini söylemesen de hissettirirsin ki, engelleyemezsin belli edersin, ona tavrin farkli olur, merak edersin, onunla surekli iletişim kurmak istersin, konuşurken ses tonun değişir, gözlerinin içi güler, bazen de konuşurken nutkun tutulur, sesi, hareketleri, mimikleri seni mest eder hayran hayran bakakalirsin. Bak sevdigini söylemenin bir sürü yontemini soyledim. (:
        gregory_
        Söylemek ve sonuç ne olursa kabullenmek gerekir, söyleyemezsen zaten kaybediyorsun.
         tsukyomi
         Normalde çat çat söyleyen bir insanım ama bunu yıllarca öteledim. Aynı evde yaşamamıza rağmen +2 yıl daha öteledim sırf aramızdaki bağa zarar gelmesin diye. Baktım virüs götürecek, dedim sal Yomi. Şu an kafamı sert olan her cisme vuruyorum. Boşuna milletin elinde oyuncak olmuşuz. Söyleyin sevdiğinizi, hayat kısa.
          sairsel
          Yıllar önce bu durumu yaşadım. Beraber staj yaptığım arkadaşıma aşık oldum. Ne yaptım ne ettiysem bir türlü açılamadım. Evde, yolda ve iş yerinde kaç kere prova yapıyordum şöyle yaparım böyle söylerim diyordum ama karşısına geçipte gözlerine bakınca kalbim göğüs kafesimden fırlayacakmışçasına atıyor, elimi ayağımı nereye koyacağımı şaşırıyordum. Bir bakışı bir gülüşü beni olduğum yere çiviliyor, öylece bakakalıyordum. Yıllarca bu pişmanlık içimden çıkmadı. Kendimi bu konuda hiç affetmedim. Çok sonradan haber gönderme imkanım oldu ama olumsuz yanıt verdi. En azından bir cevap almıştım ama o ilk anda açılamamak bana çok koydu.
           moon_night
           En iyi yaptığım şeylerdendir👌🏻👌🏻
            asit
            önce bir lahmacun ısmarlayıp, şöyle kafasını karıştırıp dikkatini dağıtırım.. sonra bam bam bam
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.