Sevdiğini Aile Baskısıyla Bırakıp Ailenin İstediği Biriyle Evlenmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sezgy
   Ona kininden dolayı hiç sevemezsin ama saygı duyarsın mecbur. Öyle aile olmaz olsun. (Biri her başlığın altında sadece bana diss atıyor, kardeşim bir problem varsa yüzyüze konuşalım ne bu böyle gizli gizli diss atmalar?)
    makeup-alp
    Sevdiğini aile baskısıyla bırakıp ailenin istediği biriyle evlenmek mutsuzluğa, cinayete, boşanmaya yol açabilir. İkisi arasında bir sevgi bağı yok. Ben evlenmeyi bir ihtiyaç olarak görmüyorum, ciddi bir mesele bu. İnsan sevmediği biriyle ihtiyaç evliliği yapar, mutluluk evliliği yapmaz...
     mrsnl33
     Kalbimde başka birisi varken,sırf ailem istiyor diye sevmedigim biriyle evlenmem yani.Bu hem benim için,hem de karşı taraf için kotu olur sonuçta evlendikten sonra aynı evliliği paylaşacaz.Biraz ask,biraz mantık evliliği olsun işte.
      benita
      4 yıllık ilişkim bu yüzden bitmişti. Şimdi ailesinin istediği biriyle evli, mutludur inş
       berat_albayrak_
       Amcama yapmışlardı, erzurumlu zengin hemşerileriyle evlendirdiler, kadın amcamı sömürdü, geçen yıl da habersiz evdeki her şeyi kamyona yükletip erzuruma kaçtı
        kafatamircisi
        Beşik kertmesi ve akraba evliliği bu tanımın fantastik versiyonlarıdır. Hala varmı demeyin var
         badideasensei2
         Babam yaşamış, yazık adama. Üzülüyorum sonunda biz de üzülüyoruz tabi. Mutlu bir anımız var mı ailecek, aklıma hemen gelmez ama tüm geçmişimiz mutsuzluktan ibaret.
          galatasaraylibircivciv
          Ailem istemiyorsa bir bildikleri vardır . Çünkü sevdiğim kişiyi a' dan z'ye araştiririlar bir hatasi varsa istemezler ha düzgünse zaten nasipse olur ... ama ailem istemezse vardır bir bildikleri derim .
           peripedia
           Büyük konuşmayayım ama bir ömür sevmediğim insanla mutsuz olacağımı düşünüyorsam ailemi karşıma alıp bir süre mutsuz olmayı tercih ederim. Günü kurtarmak hiç bana göre bir şey değil.
            deniz006
            Çok saçma yani ben bu duruma izin vermem ben ailemin istediği ile değil ailem benim istediğim birini kabul etmek zorunda. Sonuçta ben yaşayacağım ve benim hayatım..
             asit
             Bi insana yapılabilecek en büyük kötülüklerden biri..
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.