Sevdiğini Aile Baskısıyla Bırakıp Ailenin İstediği Biriyle Evlenmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nekadarterbiyesizsin
   bence mantık evliliği olmadığı sürece biriyle aynı evi paylaşacak bir ömür geçireceksen sevdiğin olmadığı sürece çok zor ve saçma bir durum insan sevmediği biriyle mutlu evlilik yapabilir mi ?
    sezgy
    Ona kininden dolayı hiç sevemezsin ama saygı duyarsın mecbur. Öyle aile olmaz olsun. (Biri her başlığın altında sadece bana diss atıyor, kardeşim bir problem varsa yüzyüze konuşalım ne bu böyle gizli gizli diss atmalar?)
     berat_albayrak_
     Amcama yapmışlardı, erzurumlu zengin hemşerileriyle evlendirdiler, kadın amcamı sömürdü, geçen yıl da habersiz evdeki her şeyi kamyona yükletip erzuruma kaçtı
      benita
      4 yıllık ilişkim bu yüzden bitmişti. Şimdi ailesinin istediği biriyle evli, mutludur inş
       makeup_alp
       Sevdiğini aile baskısıyla bırakıp ailenin istediği biriyle evlenmek mutsuzluğa, cinayete, boşanmaya yol açabilir. İkisi arasında bir sevgi bağı yok. Ben evlenmeyi bir ihtiyaç olarak görmüyorum, ciddi bir mesele bu. İnsan sevmediği biriyle ihtiyaç evliliği yapar, mutluluk evliliği yapmaz...
        mrsnl33
        Kalbimde başka birisi varken,sırf ailem istiyor diye sevmedigim biriyle evlenmem yani.Bu hem benim için,hem de karşı taraf için kotu olur sonuçta evlendikten sonra aynı evliliği paylaşacaz.Biraz ask,biraz mantık evliliği olsun işte.
         sonmermi19
         bu hafta bu konuyu 50 kere gören bir tek ben miyim ?
          badideasensei2
          Babam yaşamış, yazık adama. Üzülüyorum sonunda biz de üzülüyoruz tabi. Mutlu bir anımız var mı ailecek, aklıma hemen gelmez ama tüm geçmişimiz mutsuzluktan ibaret.
           asit
           Bi insana yapılabilecek en büyük kötülüklerden biri..
            deniz006
            Çok saçma yani ben bu duruma izin vermem ben ailemin istediği ile değil ailem benim istediğim birini kabul etmek zorunda. Sonuçta ben yaşayacağım ve benim hayatım..
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.