Sevdiğine Sevgini Nasıl Gösterirsin?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   libidio
   Hissetmek bazen yetersiz gelir. Göstermek lazım. Peki sizce Sevgi nasıl gösterilir?
    redblack
    Jestler bunun icin var, regl günlerinde tatli/cikolata paketi, "gecerken gordum ve sana cok yakisacagini dusundum" hediyesi, yogun oldugu bir haftada bir cicek gondermek, ev islerinde yardimci olmak, bugun yorgunsun olacaksin yemegi ben hazirlarim demek, evden cikarken kahvesini hazirlayip termosuna koymak, bugun yemegi disarida yiyelim demek, sevdigi tarz bir film secip sarap esliginde evde pineklemek, bazen ona şiir veya kitap okumak. Hafta sonu icin surpriz bir seyahat planlamak. Sen üşursun yarin serin olacak yanina hirka al demek, kullanamadigi eline oje surmek, dustan ciktiktan sonra, saclarini tarayarak kurutmak. Daha da sayabilirim (:
     zimbo
     Koronavirüs bir biterse biz de göstereceğiz bi şekilde sevgimizi bunları falan geçtik artık yakın ilgi lazım xD
      zeynebio
      Ben gösteremem hiç kimseye sevgimi :/
       mevsimlerdensnbahar61
       İki insan birbirinin gözlerine bakarken kalpleri aynı anda aynı şeyi hissediyorsa gerisi teferruat
        peripedia
        Bunun için bir cümleye, hediyeye ya da bir tavıra gerek olduğunu düşünmüyorum. Sevmek, değer vermek bir davranışlar bütünü. Sevgi insanın hayatına sirayet ediyor ve sevilen bu hissediyor. Sevgi göstermek diye bir şey yok. Anne babalarımızı düşünün bir çoğumuzun ilişkisi mesafelidir, sevgilerini gözle göremeyiz. Hatta şikayet bile ederiz sevgilerini göstermemelerine ama bal gibi biliriz sevdiklerini. İşte böyle.
         _sansasyonel_
         Önerilerim : - Alışveriş yaparken heyecanlı, mutlu olmak. - Sürekli onu andığını, düşündüğünü, özlediğini söylemek. - Eski sevgilin hakkında konuşmamak. - Dün yorulmuşsa ertesi gün kahvaltıyı yatağına getirmek. - Gündüzü yorgun geçtiyse eve gelince ayaklarına masaj yapıp ona daha yapacağı hiç iş bırakmamak. - Sevdiği arkadaşları ve akrabalarıyla iyi anlaşmak. - Hesabı bölüşelim derse illa ben ödeyeceğim dememek. - Sevincine ortak olmak. Sevdiği bir şeyden bahsediyor, soru soruyorsa kesinlikle dinlemek, yanıtlamak. - Sık sık sürpriz yapmayın, alışkanlık haline getirir. Zaten yapmanız şart olmayan işler için ''artık yapmıyorsun eskiden benle daha çok ilgileniyordun'' diyebilir ve böyle olmadığına inandırmanız bir hayli güç olabilir.
          cansevim
          İş yerine 1kilo bol acılı çiköfte göndererek. Yanında nareşkisi de olcak ama
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.