Sevdiğim Kadın Benden Büyük
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   --pycharm--
   Merhaba yaşım 21 hoşlandığım kişi 28 yaşında ailem kızı tanıyor uzaktan tanıdık ablan o senin diyorlar ama kendisiyle konuşuyorum çok güzel sohbet ediyoruz kafa olarak aynı gibiyiz dahaca buluşmadık ama ailem uzak durmamı söylüyor benden büyük olduğu gerekçesiyle fakat annem ile babam arasındada 10 yaş var annem daha küçük ben fikri olgun insanlardan hoşlanıyorum sizce konuşmam yanlışmı yaşı benden büyük olduğu için vazmı geçmeliyim??
    cinayetvaraga
    takılma kardeşim. kimseyi de dinleme. aklını dinle.
     ececim_
     ya 20 30 yaş var sandım KAOS diye geldim 7 yaş varmış amk olmaz bişey nolcak ya
      silmarillion
      Ya eğer sana iyi geliyorsa yolunda devam et, kime ne ki, ailene ne? Kadın seni mutlu ediyorsa, e sen de onu mutlu edebiliyorsan birbirinizi doyasıya yaşayın bence sonra yaşayamadıklarının arkasından bakar iç çekersin yıllarca.
       peripedia
       İlişkilerde 10 yaş farka kadar bir sorun yok bence kadın ya da erkek farketmez.
        me_out_bye
        Yaş sadece bir sayıdır ve bize bağlı olmayan bir sebeptir. İyi anlaştığın ? (Eğer anlaşabiliyorsan). Sevdiğin ? (Eğer cidden seviyorsan). Yaşı büyük diye bağlantını kesmek aptallığın önde gideni bir harekettir ve birazda ayıptır saygısızcadır. - Ama 21 yaş ciddi bir ilişki için çok küçüksün. Henüz toysun her anlamda. Sevgili kalmanızi ve durumu gözlemlemenizi En fazla sevgili kalmanızı öneriyorum. - Hem sana benden bir tavsiye. Olgun kadın iyidir. 28 yaş çok güzel bir yaş. Çok genç ve aptal hevesli aptal hevesi enerjili sevmem ben pek. Kızlarında çoğunda erken yaşlarda bu tiplemelere girdiğini görebilirsin ama cinsiyetçilik yapmayalım tek onlara yüklenmeyeyim. Yaşla alakalı bir sorun, daha çocukluktan çikılmadıgı için. Erkeğide aynı saçma davranıyor o yaşlarda çokta farklı değil ama bunu söylemeden geçemeyiz kızınki daha çok olur. Erkeğe oranla x2dir o dediğim ruh hali tavırlar. Her yerde görebilirsin örneklerini. Buna oranla kendisi hali oturmuş bir kadının tadı çok daha sağlıklı yararlı az yorucu ve güzeldir. Tadı damadınga kalır. - Son ihtimal olarakta gençsin diye seni daha rahat kontrol edebiliyordur. Evlilige zorlarsa sen sevgili kalalım dediğin halde bir zorlama varsa hemen atlama. Bu türde mevcuttur. Belki genç buldum diye kapatmaya çalışıyordur. Daha ciddi anlamda gençsin. Belki ailen bunu düşünüyor ya da hissetmiş olabilir. Bilmiyorum tanımadigim icin kişileri bilgim yok. Kendinide yakma yani çabukça. En son yorum sevgili kalmanız ve bu güzel duyguyu yaşayıp sonraki günlerin sizi nereye goturcegini gozlemlemeniz uygun görulmüştür.
         slmbnarda
         Eğer siz mutluysanız devam edin sonuçta çok fazla bir yaş farkı yok :)
          bukafelos
          yürü be çocuğum ne anası ne babası ya?! sanki anan baban yaşayacak ilişkiyi.
           kablolu_kulaklik
           kadın büyük olursa evlilik bereketli olur derler. en iyisi bu kimseyi takma görüşmeye devam et
            hayyapacaginizisin
            O ne der bu ne der diye yaşayacaksan işin yaş takılma bunlara hayatını yaşa anın tadını çıkar.
             abdes_terligi
             bak kardeşim peygamber efendimiz 20li yaşlarındayken gitmiş 40 yaşında kadınla evlenmiş, ilişkilerde her zaman erkek daha yaşlı olacak diye bir şey yok, sen kendi istediğini yap. Kaçırma o fırsatı sonra hayatın boyunca pişman olursun
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.