Sevdiği Kişiye Mesafeli Davranan İnsan
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sozdedegilgozde
   İnsan neden sevdiği insana mesafeli davranır ki? Hayır sevdiğini bilmese bu hal ve tavırlarından dolayı sevmediğini düşünür insan. Bir de adım atmaya da korkuyor hal böyle olunca. Biraz ergence bir tavır mı ne dersiniz?
    noobzac
    Laubalilikten hoşlanmıyordur.
     plazacalisani
     Bu benim. Yapamıyorum direkt öyle yakınlaşamıyorum. Olmuyor yani. Bir şeyler beni tutuyor. Zaten fiziksel olarak da yakınlaşabilen biri değilim. O nedenle olmuyor yani. Çok da suçlamamak lazım
      issizmadaaam
      Bizzat zatimin kendisidir. Kırılmaktan ve yaralanmaktan korkan kişidir. Duvarlar örerse daha az incineceğini düşünür ama bu kez de o duvarları yüzünden yalnız kalır.
       johnbwatson
       Belki geçmişinde çok kırılmıştır.
        excelans01
        Lise 1 de Yasemin diye kız arkadaşm sürekli elimi tutmak ve beni öpmek istemişti bende utangaç olduğum için mesafeli davranıyordm 1 ay öyle devam edince ayrıldı benden arkadaşlarına da beni öpmüyor elimi tutmuyor diye ayrıldm demiş..Bu benim için milat oldu sonra hiç bir kadına mesafeli olmadım tam aksine çok samimi yakın oldum büyük bir tecrübe oldu benim için ☺️ 😊
         mercannn
         Yaa biz masumuz bence :(
          criglernajjar
          Beni seven kadını el üstünde tutarım, mesafeli durmak da neymiş? Ama yamuk yapılırsa özür dilense bile kabul etmem. İleride bir gün ilişkim olursa ilk dikkat edeceğim şey sadakat olur.
           redblack
           Hayatimdaki kadin için mümkün olan her şeyi yaparim, sevdigimi dibine kadar hissettiririm. Abi insan sevdiginden kendini, mutlulugu, huzuru neden sakinir ki? Ben mumkun mertebe bunlarin hepsini hissettirmeye calisirim bunu da isteyerek, keyifle, şevkle yaparim, sevdigim kadini mutlu gorunce ben zaten mutlu olurum.
            emily2
            ne demis freud: bir insan bir yere bakiyorsa, o yerde ilgilendigi bir sey vardir, bir insan bir yere hic bakmiyorsa, o yerde ilgilendigi bir sey mutlaka vardir.
             adil-kopuz
             Çünkü kadınlar çok monoton ve hemen abaza yaftası vururlar...ne yazıkki bizim türk kadını böyle
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.