5
17.7.2020
Sevdiği Kişiye Mesafeli Davranan İnsan
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   sozdedegilgozde
   İnsan neden sevdiği insana mesafeli davranır ki? Hayır sevdiğini bilmese bu hal ve tavırlarından dolayı sevmediğini düşünür insan. Bir de adım atmaya da korkuyor hal böyle olunca. Biraz ergence bir tavır mı ne dersiniz?
   0
    noobzac
    Laubalilikten hoşlanmıyordur.
     meyvesebze
     Kizsa belki kasarligini gizlemek istemesi olabilir Sahit oldugun bi durumdu bu
      mevsimlerdensnbahar61
      Güvenmiyor muhtemel
       hickurusu
       Bok yesin olsun onlar, nefret tipler...
        criglernajjar
        Beni seven kadını el üstünde tutarım, mesafeli durmak da neymiş? Ama yamuk yapılırsa özür dilense bile kabul etmem. İleride bir gün ilişkim olursa ilk dikkat edeceğim şey sadakat olur.
         xlethex
         Hayatimdaki kadin için mümkün olan her şeyi yaparim, sevdigimi dibine kadar hissettiririm. Abi insan sevdiginden kendini, mutlulugu, huzuru neden sakinir ki? Ben mumkun mertebe bunlarin hepsini hissettirmeye calisirim bunu da isteyerek, keyifle, şevkle yaparim, sevdigim kadini mutlu gorunce ben zaten mutlu olurum.
          mercannn
          Yaa biz masumuz bence :(
           excelans01
           Lise 1 de Yasemin diye kız arkadaşm sürekli elimi tutmak ve beni öpmek istemişti bende utangaç olduğum için mesafeli davranıyordm 1 ay öyle devam edince ayrıldı benden arkadaşlarına da beni öpmüyor elimi tutmuyor diye ayrıldm demiş..Bu benim için milat oldu sonra hiç bir kadına mesafeli olmadım tam aksine çok samimi yakın oldum büyük bir tecrübe oldu benim için ☺️ 😊
            r00
            Duygularını ifade etmekte zorluk yaşıyordur.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.