Sevda Noyan'ın Sözleri Sebebiyle Ülke TV'ye 3 Kez Program Durdurma Cezası Verilmesine Ne diosunuz?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   madashell
   Sevda Noyan adlı şahıs katıldığı programda şöyle demişti: "15 Temmuz kursağımızda kaldı. Vallahi yapamadık istediklerimizi. Boş bulunduk. Yanlış anlaşılmasın, doğru anlaşılsın. Bizim aile şöyle bir 50 kişiyi götürür, onu söyleyeyim yani. Biz çok donanımlıyız bu konuda, maddi manevi olarak. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim hala sitede var 3-5. Benim listem hazır açıkçası" Sevda Noyan hakkında "toplumun kin ve düşmanlığa tahrik edildiği; toplumda nefret duyguları oluşturulduğu" gerekçesi ile, Ülke TV'ye oy birliğiyle 3 kez program durdurma cezası verdi. RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, "Darbeyi övenlerin karşısında söylenenleri cezalandırmak gibi bir pozisyonda değiliz" demişti.
    csa
    Bence bu TV bazında ceza gerektiren bir durum değil. Hatta bence TV bazında mevcut olan sansür, kurallar vs. hepsi saçmalık. Şu sansür kalksa belki TV izlemeye bile başlayabilirim. Bence bu kişinin cezasını yargının kişiye özel olarak vermesi lazım. Bu kadının söylediğinden sözleri söylediği platformu ne kadar sorumlu tutabilirsin ki... (Kadın Ülke TV'de çalışıyorsa o başka tabii)
     lovewkoko
     Sevda Noyan için işlem yapılacak mı?
      mertiniz
      İyi tarafından bakmaya çalışıyorum. Nihat Sırdar, radyo programında evde kendi patates cipsimi yaptım, yanında bira iyi gider" yazan dinleyici mesajını okuduğu için RTÜK'ten 3 gün ceza alıyor. Alkol almak bu ülkedeki en iğrenç ve kötü bakılan şeylerin başında. Özellikle de şu Sevda'nın gözlüğüyle bakanların gözünden. Sevda'nın sözüyle bira eşdeğer tutuluyorsa. Demek ki sevdanın kabahatinin de farkındalar. Hem de büyük kabahat. Biraya eşdeğer olacak kadar büyük hem de !
       sisibisoshi
       Herkes Sevda No-yan'a odaklanmış. Kadın(!) bildiğin günah keçisi. Şeffaf olduğu için linç ediliyor zannımca. Peki, şeffaf olmayanları ne yapacağız? Ellerinde silah, cephane ve liste olan on binlercesini.. Ülke TV'ye ceza verildiği için mutlu olup başını yastığına rahat koyan olur mu acaba? Odağı Sevda No-yan olanlar en büyük yanılgı içinde olanlardır.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.