Sevda İçin Ödenen Bedeller
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dr.rock
   Umut kayboldumu bulursun, ama yokolmasın... O zaman tüm aynalar KARA Üniversite zamanları, bin zahmet peşinde koşulan idea ve biten bir aşk. O şehir... Beraber yürüdüğün o sokak cellat, el ele tutuştuğun o bank kanser. Bıraktım tıp fakültesini, dayanamam dedim bu şehre... 1 yıl kadar sonra dirildim Dökülün...
    benita
    Çok sevdiğim şehre küsmek zorunda kaldım. Gittiğim an tüm üzüntülerim kabus gibi yakama yapışacak sanki.
     tivayci
     Uzaktayız bi süredir, onu özlemek yeterince büyük bir bedel olsa gerek.
      me_out_bye
      🤔 Hmm..
       mevsimlerdensnbahar61
       O asla gitmez dediğin ilk giden oluyormuş bunu 8 vs 7 yıl da olabilir rakamlarla pek aram yok heh işte o zamanlar öğrendim herkesi karşıma alabilirdim o yanımda olsa idi ne gerek varsa bu kadar ekşına cahillik işte
        lutfen-ama
        Diolarına çok güldüğüm herkes burda, aşk acısı çekmiş hepsi. Ne yaptınız aşkla ölüp mizahla mı dirildiniz. Komik insanların makus kaderi mi bu!??
         eski_bi_tanidik
         Kendim için harcamam gereken veya eğlenerek vakit geçirerek harcamam gereken zamanı onu düşünerek harcamak :(
          palmiye
          Klozet kapağına başınızı koyup ağladınız mi hiç? Rezil olduğum kadar sevdalıydım. Öyle bir kalktım ki tek bedel bile yok.
           thetalentedmrripley
           Anlatmaya dilim, yazmaya elim varmaz.
            tsukyomi
            Çocukluktan beri tanırdık birbirimizi, Türkiye'ye geldikçe bizde kalırlardı, biz de birbirimizi gırtlaklardık bebelik zamanlarımızda. Sonra lisede denedik ama uzak mesafe vs. derken olmadı, dedik arkadaş kalalım. Geldikçe görüşürdük, hemen her gün arardık birbirimizi. Sonra benim üniversite bitti, onun askerlik bitti, dikti evime bayrağını. İkimiz de köpek gibi seviyoruz aslında ama aramızdaki bağa zarar gelmesin diye hep öteledik aşkı. Fark ettirmedik de. Dostluk, fwblik, ev arkadaşlığı, tam 3 yıl bu sıfatlarla yaşadık evde. Araya başkalarını soktuk, o başkalarının ellerinde mahvolduk, yine dönüp onların açtığı yaraları beraber sardık. Hep korktum aşktan, bir ayrılırsak ömrümüzden 20 küsür senem ve beni seven tek insan giderdi. En sonunda bu yıl saldık ötelediklerimizi, dünyanın açık ara en korkak insanı olduğumu fark ettim. Burada yazılanların aksine sonu mutlu bitti ama kendime ve ona çektirdiğim çileyi İsa çekmemiştir. Aşık olmaktan korkacak kadar çok sevdim ben. Bu da kusurum olsun.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.