Sete Dalarak Kaçırılma Sahnesi Çeken Oyuncuyu Kurtaran Amca
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Ordu’nun Perşembe ilçesinde çekimlerine devam eden ‘Kuzey Yıldızı’ isimli dizinin setinde kaçırılma sahnesini gerçek sanan 78 yaşındaki Muzaffer Amca kaçırılan oyuncuyu kurtarmış. Başka bir ülkede yaşayamam arkadaşlar, şu tatlişliğe bakın.
    mevsimlerdensnbahar61
    Yurdum insanının kalbi güzel kesiminden olan amcaya selam olsun
     detokssuyu
     Güzel şeyler de oluyor canım ülkemde. İhtiyacımız varmış bu gibi keyifli haberlere. Çok iyi geldi. Teşekkürler peripedia. Ne güzel bir Amcasın sen Muzaffer Amca. O pamuk ellerinden öperim.
      benita
      Ya bizim insanımız çok güzel gerçekten, sadece coğrafya şartları psikolojimizi bozdu
       who_am_i
       İnsanlık hala tamamen can vermemiş demek ki
        sedefartuny
        Mutlu etti, günümü neşelendirdi bu haber. Güzel insanların varlığından haberdar olmak o kadar kıymetli bir şey ki. İçim açıldı valla. Helal sana Muzaffer Amca. Ne varsa sizin jenerasyonda var zaten. Bizler size layık değiliz maalesef. Orada olan ve aman ben karışmayayım, ne yaparlarsa yapsınlar diye düşünen o kadar insan olmuştur ki.
         me_out_bye
         DemekKI iyi rol yapıyorlarmış. Dede komple yutmuş. 🤔🧐. Vay seni dede. Miroğlu helal sana. Delikanlı dede. 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 -- Bastonlu adalet. Beyaz sakallı kahraman. 🤔 Yıllanmış ammmeeee karartamamışlar abisi. Helal dayı.
          okadin
          Nedense aklıma ilk alzheimer hastası olabileceği geldi. Sette zorluk çıkardığını, ekibe müdahale ettiğini de okudum haberde. Kendime çok kızdım sonra tabii. İnsanların sadece iyi olabileceklerini, birine hiçbir sebep olmaksızın iyilik yapabileceklerini unutmam benim ayıbım. Güzel amcamıza buradan saygılar.
           mrlawyerkk
           Canım Amca, Güzel Amca. Ne çok ihtiyacımız vardı sana bir bilsen. O kalbinin güzelliğini severim senin. Herkes senin kadar çevresine duyarlı olsan ne kadar güzel olur her şey.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.