Seren Serengil ve Zina Takıntısı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   İnsanları kendi ahlakları ile baş başa mı bıraksanız acaba. Tamam bizler de zina şahane şey demiyoruz ama her şey suç olsun diye de gezmiyoruz. Zina suç olsun, aldatmak suç olsun mümkün mü böyle bir şey? Bu gibi adamları hayatınıza almayın ya da hayatınızdan ivedilikle çıkarın. Çok komplike bir şey değil bu yani. Yanılıyor muyum?
   https://twitter.com/yeniakit/status/1452240460827791362
   https://twitter.com/yeniakit/status/1452240460827791362
    patronicee
    Hayatta denk gelmişliğim olan bazı insanlar var. Onları tanıdım ve körü körüne savundukları konuların aslında kendi içlerindeki bazı vicdan yüklerini hafifletmek için dışa vurma çabaları olduğunu gördüm. Seren'de bu var mıdır bilemem ama bu yaptığı bana çok tanıdık geldi.
     peripedia
     Travmatik bir durumu olduğu doğru ama biraz da konuşulmak için yapıyor bence çünkü başka konuşacak bir şeyi yok yılların olaylarını güdüyor daha.
      sairsel
      Laikçi ne demek ya 😁 Ak-itlere sormak lazım zinayı suç olmaktan çıkaran hangi hükümet acaba? Herkesin inancı ve günah sevap anlayışı farklı olabiliyor ayrıca bu suçu sadece adamlar değil kadınlarda işliyor!
       me_out_bye
       Gazeteye bak, başlığa bak.
        eflayilmaz
        Seren serengil gündem yaratmak için bos açıklamalar yapan bunun dışında da düşüncelerinin bir dayanağını olmadığını düşündüğüm kadındır bosverilsin
         rafadanlop
         Bu kadının hafızası mı silindi ben anlamadım. O kadar çelişkili laflarla dolu ki hayatı. Lütfen bi geçmişte neler yaptığına baksın.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.