Serel Yereli'nin "Rahatça Soyunabiliyoruz" Açıklaması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   hayalperestbirii
   Bodrum Masalı dizisini izleyen bilen var mı bilmiyorum gayet güzel bir diziydi. Canım Şevvalciğimde oynuyordu orada , Bu güzel kızı ilk burada gördüm şimdi İngiltere'de yaşıyormuş ve oradaki rahatlığı söylemiş. E canım sen de şimdi orayla burası bir mi, burada soyunsan seni linç ederler ya da başka bir şey 🙄
    android_dahaiyi
    burada soyunmadan linçliyorlar insanları, bir de soyunurken düşünemiyorum. ve oralarda bakmıyorlar da soyunan insanlara, ilgilenmiyor insanlar. bizde olsa aç köpek gibi ağızlarından salya aka aka taciz ederler.
     lutfen-ama
     Git soyun ablacım o zaman neden görmemiş gibi her soyunduğunda söyleyip duruyorsun burdakilerden ne farkın var? Keşke bu ülkede tek dert kamusal alanlarda soyunamamak olsa. Allah başka dert vermesin yani.
      mrlawyerkk
      Bu hanım arkadaşımızı bu konuya benzer bir mevzudan linç etmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam ondan bu kadar çok dillendiriyor olabilir.
       gameofdio
       Zaten Türkiye standartlarının çok dışında yaşayan bir kadındı. Türkiye’de yaşaması neredeyse imkansız. Rahat rahat yaşayın kuzum zira bizim artık belirleyecek standartlarımız bile kalmadı.
        gossipdio
        Gündeme gelme çabaları mı yoksa bu sjdkffm
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.