Serdar Ortaç’ın Yalnızlığına Üzülmemiz
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Instagramda yaptığı canlı yayınları, acılı acılı sigara içmesi, hüzünlü şarkıları ile kalbimizi kazanan Serdar Ortaç, en son Katarsis programında yalnızlık ve mutsuzluk üzerine uzun bir demeç verdi. Twitterda “Hepimiz Serdar Ortaç’ız” tweetleri atılmaya devam ediliyor.
    moonlight3rd
    do not care. beter olsun.
     benita
     Kumar oynayacak parası kalmamıştır 🤷🏻‍♀️
      volkanates01
      Ben üzülmüyorum
       hysosiri
       Herkes serdar ortaç tabi daha ne dertler var hatta sırf ünlü diye göz önünde üzücü tabi kim üzgün her insan için üzülürüm
        tsukyomi
        Guilty pleasurelarımdan biridir bu adamın şarkıları. Behemoth'tan sonra gizemli bir şekilde Serdar Ortaç belirir listemde. Onun dışında çok da ilgilenmiyorum kendisiyle. Bana ne aw.
         gregory_
         https://www.youtube.com/watch?v=W_238EDaHTY
         https://www.youtube.com/watch?v=W_238EDaHTY
          velevkiozge
          Bana yalnızlıktan üzülüyormuş gibi değil de, aşk acısı çekip yalnızlığını seviyor gibi geliyor. Yalnız olmamak feğil de eski eşiyle bir arada olmak istiyor sanki
           mrlawyerkk
           Aslında ben yalnız kim olursa olsun üzülürüm. Yalnızlık en berbat hislerden biri bence. Konuşacak, seni anlayacak, seni dinleyecek kimsen yok. Ama konu Serdar Ortaç olunca aklıma aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem sözleri geliyor ve üzülemiyorum. Adamın her hareketi dalga geçiyormuş gibi geliyor bana.
            okadin
            Serdar Ortaçı severim. Her ne kadar bazı şarkılarının sözleri çok anlamsız olsa da yine de müziği fena değil.Bence Serdar Ortaç’ın bu yalnızlığındaki hatası kendine göre biri ile değil de kendinden çok daha genç ve kendinden farklı insanlarla birliktelik kurmasıydı. Eğer ona banka değil de insan gözüyle bakan birisiyle evlenseydi bu durumu yaşamazdı. Yine de üzülüyorum be Serdar haline.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.