18
18.7.2020
Serdar Ortaç’ın Yalnızlığına Üzülmemiz
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   detokssuyu
   Instagramda yaptığı canlı yayınları, acılı acılı sigara içmesi, hüzünlü şarkıları ile kalbimizi kazanan Serdar Ortaç, en son Katarsis programında yalnızlık ve mutsuzluk üzerine uzun bir demeç verdi. Twitterda “Hepimiz Serdar Ortaç’ız” tweetleri atılmaya devam ediliyor.
    moonlight3rd
    do not care. beter olsun.
     benita
     Kumar oynayacak parası kalmamıştır 🤷🏻‍♀️
      volkanates01
      Ben üzülmüyorum
       hysosiri
       Herkes serdar ortaç tabi daha ne dertler var hatta sırf ünlü diye göz önünde üzücü tabi kim üzgün her insan için üzülürüm
        tsukyomi
        Guilty pleasurelarımdan biridir bu adamın şarkıları. Behemoth'tan sonra gizemli bir şekilde Serdar Ortaç belirir listemde. Onun dışında çok da ilgilenmiyorum kendisiyle. Bana ne aw.
         gregory_
         https://www.youtube.com/watch?v=W_238EDaHTY
         https://www.youtube.com/watch?v=W_238EDaHTY
          velevkiozge
          Bana yalnızlıktan üzülüyormuş gibi değil de, aşk acısı çekip yalnızlığını seviyor gibi geliyor. Yalnız olmamak feğil de eski eşiyle bir arada olmak istiyor sanki
           mrlawyerkk
           Aslında ben yalnız kim olursa olsun üzülürüm. Yalnızlık en berbat hislerden biri bence. Konuşacak, seni anlayacak, seni dinleyecek kimsen yok. Ama konu Serdar Ortaç olunca aklıma aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem sözleri geliyor ve üzülemiyorum. Adamın her hareketi dalga geçiyormuş gibi geliyor bana.
            okadin
            Serdar Ortaçı severim. Her ne kadar bazı şarkılarının sözleri çok anlamsız olsa da yine de müziği fena değil.Bence Serdar Ortaç’ın bu yalnızlığındaki hatası kendine göre biri ile değil de kendinden çok daha genç ve kendinden farklı insanlarla birliktelik kurmasıydı. Eğer ona banka değil de insan gözüyle bakan birisiyle evlenseydi bu durumu yaşamazdı. Yine de üzülüyorum be Serdar haline.
             sedefartuny
             Evet, üzüyor. Ben tüm açıklamalarını samimi buluyorum. Hatalarını kabul eden, kendisiyle barışmış bir isim Serdar Ortaç. Boşanma sonrası bu ruh haline bürünmüş olması çok normal. Adam yalnız ve mutsuz olduğunu cesurca dile getiriyor. Kimseye zararı yok, herkesin fırtınası kendi içinde kopuyor.
              zodyakli
              Kova burcu erkeklerinin hazin sonu. Şaşırtmadı.
               ozlmli
               O mu yalnızmış.. PEH.. O gelsin bir de beni görsün...
                belizzimaaa
                Yillar oncesinden bile bunun olacagi o kadar belliydi ki. Gencliginde her seyi savurup, saglam iliskiler kurmayan ve iliskilerini saglam temellere oturtmayan insanlar ne yazik ki yalnizliga mahkum oluyor.
                 pumpkinpie
                 Baştan bi saçmaydı zaten bunlar
                  zimbo
                  seneye yaza 2 şarkı yapar bu hallerinden kurtulur. zenginin halleri bizim gibi züğürdün çenesini yoruyor işte...
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.