Senin Gibi Olmayanı Umursama
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   badideasensei
   Bu gün daha net emin oldum buna. İnsanların çevredeki diğer kişilerden istekleri var. En büyüğü ve çekilmez olanı da onun gibi olmanı istiyorlar. İnsanlardan tiksiniyorum artık. Herkes kendisi gibi olmayanı yok sayıyor. Kimse kimseyi gerçekten anlamak istemiyor. Hep bir beklenti içerisinde insanlar. Mutluyken neden bu kadar mutlusun? Mutsuzken niye suratın asık? Nasılsın diye soran yok! Konuşmak istemediğini ifade ediyorsun susarak ama yüz ifaden de tatmin etmiyor kimseyi. Sevgi vermeden sevgi bekeleyen onca insan. Toplumun değer yargısı, kültür, ahlak, fıtrat diye dayattığı zırvalar. Keşke kaldırım kenarında bir baharlık ömrünü gökyüzü altında geçiren bir çiçek olsaydım sadece, bu iğrenç canlılar arasında ve beton bloklar arasında yaşamaktan yoruldum.
    lutfen-ama
    Çiçekler de kurtulamıyor ki bu iğrenç canlılardan. Bir çiçek olsak bizi koparırlar bir mevsimlik ömrümüzü de bizden çalarlardı.
     kania_
     Böyle kalıplarla yaşamak zorunda kalıyoruz malesef dediğin gibi 2 gün gülsem çok gülüyo bir ağlamaya başlıyorum dün mutluydun oluyo.Artık kimseye ne güvenim kaldı ne bişeyim.Bundan sonra kimse benden değer beklemesin
      _gizem_
      ben insanlara karşı neysem oydum asla maske takmadım gerçekte olanı gösterdim noldu? üzüldüm...
       berat-albayrak-official
       Çevremde üzgünlük oldumu mümkün olduğunca mutlu etmeye çalışırım fakat bu beni de üzdü.
        _gizem_
        ben hep neysem onu gösterdim dışarıya asla maske takmadım duygularım hakkında yalan söylemedim ne oldu..? üzdüler...
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.