Seni Öldürebilme İhtimaline Rağmen Her Gün Yaptığın Şeyler (Anksiyetesi Olanlar Bu Başlığa Tıklamasın!)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yagmurals
   Biraz zorlama olacak ama hayal gücünüzü zorlamanızı istiyorum sizden. Her gün yaptığınız fakat sizi öldürme ihtimali olan şeyleri yazalım. Liste uzadıkça gerçekten yaşadığımız için şanslı hissedeceğimizi düşünüyorum. Ben başlayayım. Trafiğin çok yoğun olduğu bir kavşaktan neredeyse her gün karşıdan karşıya geçiyorum. Birçok kazaya şahit oldum. Bir başkası daha aklıma geldi (anksiyetem sağ olsun böyle şeyler düşünürüm) Merdivenden düşerek ölen yüzlerce insan oluyor ve bunlardan birisi de benim ananemdi... Söz sizde.
    bitterziyagil
    Su içmek. Bir damla su içerken bile boğulup ölebiliyor insanlar. Yine de su içmeden yapamıyoruz ilginç.
     sairsel
     İşim gereği, yüksek voltajla çalışan ve yüksek ısı üreten basınçlı cihazlarla haşır neşir oluyorum. Ayrıca işin içinde hijyen açısından riskli ve kimyasal cihazlarda var.
      killforyou
      Araba kullanmak daha doğrusu trafikte olduğun her saniye
       lutfen-ama
       Yaşamak, yaşamazsam ölmem ama yaşıyorum, büyük risk doğrusu. 🤭
        tsukyomi
        Patroniçe gel salıyorum gobrayı. Aşk işlerinde de ölebiliriz arkadaşlar. Peugeot partnerimiz işi abarttığında tansiyon bir anda 4'e inebiliyor ya da çıkabiliyor. Ya da ''senı bi resetlayayım devuşka'' deyip kalp krizi geçirtebiliyor.. Yine de esiriyim bu eylemin. Tilkinin ölümü ayıdan olsun ❤️
         cinayetvaraga
         İş gereği gece 2de kalkar giderim balık haline. tipler hiç öyle nezih, anlayışlı, kibar tipler değil. özellikle yanik benizli roman vatandaşlar o kadar sorunlular ki. her an kavga ihtimali, her an belden çıkacak emanetlerin patlama korkusu. milletin -18 derece dolaplara saklandığını biliyorum ulan.
          abdes_terligi
          araba kullanmak. Kendim düzgün kullanıyorum ama bir kaç defa az daha ölüyordum aşırı hız yapıp olduk olmadık yerde önüme kıran gerizekalılar yüzünden.
           absurdizm
           düşünmek
            somurtkan_sirin
            yaya olarak trafiğe çıkmak bi de yola bakmadan atlarım ben kaç kez ucundan döndüm
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.