Seni Gülümseten 3 Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Gülümse, hadi gülümse Bulutlar gitsin Yoksa ben nasıl yenilenirim Hadi gülümse ... Yabancı ya da yabani bir hayvanın beni güvenilir bulması beni gülümsetir; çünkü bilirim ki, onu incitmek istemediğime dair olan bütün hislerimi, bana yaklaştığında sergilemek istediğim tüm nezaketimi ve isterse ona vereceğim şefkati bende hissetmiştir. Bu benim hayatta verdiğim en büyük çabanın karşılığı gibidir. Kimseden değerlendirmesini beklemediğim ama hala yolda olup olmadığımla ilgili referans aldığım bir geri dönüştür. Sonra sevdiklerimizin mutluluğu. Buna şahit olurken ki gülümseme de çok değerli. Beni gülümseten bir başka şey zekice yapılmış ironiler. Özellikle insanların görünüşünden hiç beklenmeyecek bir şey söylemeleri, bir davranışta bulunmaları beni mest ediyor. Kafasında kalıplar oluşturup rahata kavuşanların rahatı bozuluyor böylece. Dünyanın daha büyük, daha keşfedilmesi gereken bir yer olduğu şüphesi düşüyor herkesin içine.
    yabadabadu
    ağzı, burnu ve gözleri.
     maskoff
     şu sıpaya bakınca mutlu oluyorum. akşam gün batmadan yediğim lezzetli yemek beni iyi hissettiriyor. çocukların bir şeyler başarınca yaşadıkları mutluluk çok gülümsetiyor.
      fairytale-
      Kuşum fdfdf kediler fxgdg ve atesli bir ask .))
       torture
       En yakın arkadaşım Kuşum Para
        slmbnarda
        •Birinin yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak •Çok Lezzetli bir yemek yemek •Yavru hayvanların hepsi
         peripedia
         Saçma sapan Instagram Tiktok hileleri paylaşan tiplerle dalga geçen bir bey var. Ona inanılmaz gülüyorum şu sıralar. Khaby imiş adı.
          agac-ceviz
          Anne yarısı olduğum 4 harika yavru hepsinde ayrı ama aynı sevgi onlar yanımda olsun gülümsemem hep baki kalıyor
           mustgotorehab
           Garavel_usta Mersinli abi Greg ve yomi kuzenler Birde bonuslar var o 5 li kendini biliyor zaten söylemeye gerek yok 💜😉 Ha birde canım annecim var 💜💜👸
            me_out_bye
            Bilmem. 🤷🏻‍♂️ Başka birinin gülümsemesi Birbirini anlamak hissetmek falan. Ve eğlenceli şeyler. Kafası güzel olan insanların bulduğu bişeler sana göstermesi seninde hissetmen vs.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.