Seni Gülümseten 3 Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   _sofia_
   Gülümse, hadi gülümse Bulutlar gitsin Yoksa ben nasıl yenilenirim Hadi gülümse ... Yabancı ya da yabani bir hayvanın beni güvenilir bulması beni gülümsetir; çünkü bilirim ki, onu incitmek istemediğime dair olan bütün hislerimi, bana yaklaştığında sergilemek istediğim tüm nezaketimi ve isterse ona vereceğim şefkati bende hissetmiştir. Bu benim hayatta verdiğim en büyük çabanın karşılığı gibidir. Kimseden değerlendirmesini beklemediğim ama hala yolda olup olmadığımla ilgili referans aldığım bir geri dönüştür. Sonra sevdiklerimizin mutluluğu. Buna şahit olurken ki gülümseme de çok değerli. Beni gülümseten bir başka şey zekice yapılmış ironiler. Özellikle insanların görünüşünden hiç beklenmeyecek bir şey söylemeleri, bir davranışta bulunmaları beni mest ediyor. Kafasında kalıplar oluşturup rahata kavuşanların rahatı bozuluyor böylece. Dünyanın daha büyük, daha keşfedilmesi gereken bir yer olduğu şüphesi düşüyor herkesin içine.
    slmbnarda
    •Birinin yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak •Çok Lezzetli bir yemek yemek •Yavru hayvanların hepsi
     fairytale-
     Kuşum fdfdf kediler fxgdg ve atesli bir ask .))
      tsukyomi
      Sıfırlanmıştır.
       peripedia
       Saçma sapan Instagram Tiktok hileleri paylaşan tiplerle dalga geçen bir bey var. Ona inanılmaz gülüyorum şu sıralar. Khaby imiş adı.
        torture
        En yakın arkadaşım Kuşum Para
         mustgotorehab
         Garavel_usta Mersinli abi Greg ve yomi kuzenler Birde bonuslar var o 5 li kendini biliyor zaten söylemeye gerek yok 💜😉 Ha birde canım annecim var 💜💜👸
          yabadabadu
          ağzı, burnu ve gözleri.
           monaiman
           Yemek Kestiğim bey Güzelliğim
            imcherry_
            sinir arkadaşlarım sinir
             maskoff
             şu sıpaya bakınca mutlu oluyorum. akşam gün batmadan yediğim lezzetli yemek beni iyi hissettiriyor. çocukların bir şeyler başarınca yaşadıkları mutluluk çok gülümsetiyor.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.