Sence İnsanlar Senin Arkandan En Çok Ne Konuşuyorlardır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Bugün bir arkadaşım vasıtası ile ortak arkadaşlarımızın benim arkamdan geçimsiz bir insan olduğum temelli çeşitli konuşmalar yaptığını öğrendim. Her şeyi tahmin ederdim ama bu aklıma gelmezdi çünkü hep çok uyumlu bir insan olduğumu düşünürdüm. Onları bu görüşe iten nasıl bir davranışım oldu onu da bilmiyorum ama her daim fikirlerine çok inandığım ve saygı duyduğum arkadaşlarımın böyle bir görüşü olması beni bu konuda düşünmeye itti. Ben mi kendimi tanıyamıyorum yoksa onlar mı yanılıyor onu da bilmiyorum. "İnsanlar arkamdan neler diyordur acaba?" diye düşünerek yaşanmaz bunu biliyorum ama yukarıda da dediğim gibi fikirlerine güvendiğiniz arkadaşlarınız sizin için bir şeyler düşünüyorlarsa büyük olasılıkla doğrudur. Bu duruma yönelerek sorunu kendiniz için çok dallanıp budaklanmadan çözebilirsiniz. Onun dışında insanların ne düşündükleri o kadar da önemli değil ama bunları yapıcı eleştiriler olarak almak faydalı olacaktır.
    kania_
    Önüme geldiklerinde 5kuruş etmeyen insanların arkamdan ne konuştukları beni ilgilendirmiyor malesef.Ha cesaretleri varsa buyursun gelsinler ama götleri yemez
     tiroyitbezi
     Benim arkamdan kesin suratsız, soğuk nevale burnu yere düşse almaz diye konuşuyorlardır.
      patronice24
      Arkamda olmaları zaten yetiyor onlara :) Gerisi tırı-vırı.
       eski_bi_tanidik
       O oçlara sormak lazim
        mrs_furby
        Hiç düşünmedim bilmiyorum 😄
         karolunita
         düşündüm de ne konuşmuyolardır desen daha kolay cevap verirmişim
          peripedia
          Adı üstünde arkadan konuşmak ben bunu nasıl yapıcı bir eleştiri olarak değerlendirebilirim ki? Bunun için gelip yüzüme söylemeleri gerek. Arkadan konuşunca bu dedikodu oluyor ki bu da hiç doğru bir şey değil. Soruya gelirsek büyük olasılıkla çok bilmiş falan diyorlardır öyle hissediyorum çünkü zaman zaman.
           eflayilmaz
           Arkamdan konuşulduğuna çok eminim, arkadaşlarım da arada bir şeyler duyduklarını söylüyorlar fakat ne konuşulduğuna dair çok bir fikrim yok. Konuşsunlar beee, napalım
            mrlawyerkk
            Herkes önemsemiyoruz demiş ama sosyal canlılarız arkadaşlar insanların özellikle çevremizdeki insanların bizim hakkımızdaki düşüncelerini önemsesek daha iyi olur sanki. Şahsen ben bu konuda dikkatli davranmaya çalışıyorum. Takıntı haline getirmek ayrı bir şey değerlendirmeye almak ayrı. Bu görüşleri değerlendirmeye almamız lazım.
             caresizcare
             Zerre umurumda değil yeminle bu
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.