Sence İnsanlar Senin Arkandan En Çok Ne Konuşuyorlardır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Bugün bir arkadaşım vasıtası ile ortak arkadaşlarımızın benim arkamdan geçimsiz bir insan olduğum temelli çeşitli konuşmalar yaptığını öğrendim. Her şeyi tahmin ederdim ama bu aklıma gelmezdi çünkü hep çok uyumlu bir insan olduğumu düşünürdüm. Onları bu görüşe iten nasıl bir davranışım oldu onu da bilmiyorum ama her daim fikirlerine çok inandığım ve saygı duyduğum arkadaşlarımın böyle bir görüşü olması beni bu konuda düşünmeye itti. Ben mi kendimi tanıyamıyorum yoksa onlar mı yanılıyor onu da bilmiyorum. "İnsanlar arkamdan neler diyordur acaba?" diye düşünerek yaşanmaz bunu biliyorum ama yukarıda da dediğim gibi fikirlerine güvendiğiniz arkadaşlarınız sizin için bir şeyler düşünüyorlarsa büyük olasılıkla doğrudur. Bu duruma yönelerek sorunu kendiniz için çok dallanıp budaklanmadan çözebilirsiniz. Onun dışında insanların ne düşündükleri o kadar da önemli değil ama bunları yapıcı eleştiriler olarak almak faydalı olacaktır.
    peripedia
    Adı üstünde arkadan konuşmak ben bunu nasıl yapıcı bir eleştiri olarak değerlendirebilirim ki? Bunun için gelip yüzüme söylemeleri gerek. Arkadan konuşunca bu dedikodu oluyor ki bu da hiç doğru bir şey değil. Soruya gelirsek büyük olasılıkla çok bilmiş falan diyorlardır öyle hissediyorum çünkü zaman zaman.
     tiroyitbezi
     Benim arkamdan kesin suratsız, soğuk nevale burnu yere düşse almaz diye konuşuyorlardır.
      mrs_furby
      Hiç düşünmedim bilmiyorum 😄
       karolunita-
       düşündüm de ne konuşmuyolardır desen daha kolay cevap verirmişim
        caresizcare
        Zerre umurumda değil yeminle bu
         eski_bi_tanidik
         O oçlara sormak lazim
          kania_
          Önüme geldiklerinde 5kuruş etmeyen insanların arkamdan ne konuştukları beni ilgilendirmiyor malesef.Ha cesaretleri varsa buyursun gelsinler ama götleri yemez
           patronicee
           Arkamda olmaları zaten yetiyor onlara :) Gerisi tırı-vırı.
            mrlawyerkk
            Herkes önemsemiyoruz demiş ama sosyal canlılarız arkadaşlar insanların özellikle çevremizdeki insanların bizim hakkımızdaki düşüncelerini önemsesek daha iyi olur sanki. Şahsen ben bu konuda dikkatli davranmaya çalışıyorum. Takıntı haline getirmek ayrı bir şey değerlendirmeye almak ayrı. Bu görüşleri değerlendirmeye almamız lazım.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.