Sence Bu Aşk mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busrawashere
   youtube'da "Sadie&P" adlı bir kanal karşıma çıktı Sadie (Sedef) Türk ve 24 yaşında. 15 yaşında ailesi ile Türkiye'den Kanada'ya göç ediyor kendisi burada yaşarken sürekli lezbiyen olmadığını kabullenmek istiyormuş, Kanada'ya varana kadar. 17 yaşında P ile tanışıyor. P (Paola) ise 52 yaşında. 22 yaşında kızı var. Şu anda sevgililer ve sevgili olmaları kimseyi ilgilendirmez bu sadece bir örnekti bu örnekler çok fazla var. Bu örneği seçmemin sebebi Sedef'in yaşının küçük olması. Yorumları okuduğunda kötü yorumlar genellikle yaş takıntısı üzerine. Ama biz hiç kimsenin cinsiyetine ya da yaşında aşık olmayız. Bu durumda ise yaş farkı var ama ondan ziyade belirli bir akıl yaşı da elbette vardır 17 yaşındaki birisi ile 47 yaşındaki biri her ne yaşamış olurlarsa olsunlar fark vardır. Belki de bu farklara mı aşık oluyorlar yoksa bu kategorileşirse bir nevi pedofiliye mi girer? Dediğim gibi bu sadece örnekti. Sadece soruyorum ve yargı istemiyorum.
    benita
    Olabilir neden olmasın, sırf aynı duyguları biz yaşamıyoruz diye o duyguyu yok sayamayız
     who_am_i
     Gönül ota da konuyor boka da saygı duyuyorum
      duyarplus
      Tipleri birbirine çok benziyor Ben bu filmi izlemiştim, Paola aslında sedef ve gelecekten gelmiş bakmış dünyada kendine layık başka insan yok oda geçmişe giderek kendisine aşık olmuş.
       me_out_bye
       Aradığı hayran kaldığı özellikleri onda bulmuş sanırım. Küçük kız için geçerli bu. 52lik abla içinde o da lezmiş ? Ve genç kızı + onunda hoşuna gitti ise bu kızın özellikleri ve kendisine olan ilgisi ? O da bi hallenmis karşılık vermiş. Bi bakmışlar. Sonra ikisininde hoşuna gitmis olmuşlar galiba 🤔 Olabilir bizene. Takılsınlar. Ama yas farkı çok evet. Banada yaş farkı takıldı bir tek kafama. O zaman bu daha çok böyle beyinsel kafa aşkı bence. Cinsel değildir sanıyorum. Olsada azdır yani bence. 🤔 gibi öyle düşündüm bilmiyom 🤷🏻‍♂️. 24 52 öyle izlenim verdi. Beyinleri aşık olmuş. Sonra görüntüleri. Duyguları vs. Şimdilikte mutlular herhal. Olabilir. -- Biraz Anne Kız havaları ilişkisi olabilir Ama çokta değil sonrası hayat arkadaşımsı Sonrasıda biraz uçuk işler 🤔 Biz anlamayız lezo mezo işler galiba. Bizim beyin anlamaz onlar arasındaki çekim bağ. Birbirini anlama tamamlama vs falan fişman. Talep ve verim. 🤔🧐😐🤷🏻‍♂️ -- Gerçi olabilirde niye olmasın ki 🤔 dime. Bunlardan herşey beklenir yaparlar. Biz bilmemek farklı hayatlar gevur avrupa styla.
        muzlu-pasta
        Reşit olmayan biriyle ne olursa olsun ilişki kurmak pedofilidir bence
         fuckerfukara
         Lan bu kız youtuber değilmi
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.