Semptomlara Sahipken Korona Testi Olmayı Reddeden Sevgiliden Ayrılır Mısın?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   t-rex
   14 Gün karantina ya da güle güle
    me_out_bye
    Neden olmuyor ? 🤔🤨. Onu incelerim ilk önce.
     buse01
     Zorla test yaptırırım ondan sonra insanların canını bu kadar değersiz gördüğü için ayrılabilirim çünkü bir canı bu kadar değersiz gören bana da değer vermiyeceği aşikar
      gregory_
      Aynı semptomları göstermeyecek kadar uzak yaşıyorsan sevgilinden ayrıl gitsin.
       mevsimlerdensnbahar61
       Sırf susayım diye bile kabul edebilir önce tabikide olaya olgunlukla yaklaşırım ha yok yine ısrar o zaman haketti ne diyim
        mrlawyerkk
        Maalesef aramızda böyle insanlar. Bir arkadaşımın eşinin ailesi arkadaşımın evinde bebek olmasına karşın grip olduklarını iddia ederek bebeği ziyaret etmek istemişler. Üstelik ateşleri ve oturdukları apartmanda corona hastası olmasına karşın. Test olmayı inatla reddediyorlardı. Bu dönemde tüm belirtilere grip ya da nezle oldum diyenlerin akıl sağlığından şüphe ediyorum.
         okadin
         Hem benim sağlığıma hem toplum sağlığına kasıt bu resmen. Ben bu günlerde her öksürdüğümde test yaptırmak istiyorum. Bu kabul edilebilir bir tavır değil maalesef.
          tsukyomi
          İşi yüzünden 1 haftalığına İstanbul'a gitmişti aw Keleş'i. Geldiğinde veremli gibi öksürüyordu, kemiklerim tutuldu devuşka, nefes aldırmıyor deyip duruyordu. Sesi de kalın herifin, öksürüğünü duyan apartmanı ihbar edecek burası koronalıdır diye. Hemen kolonyayla yıkadım kendimi, taktım FFP1'i, dedim kalk gidiyoruz. Yok klima çarptı falan filan diyor bu, İlker Başbuğ gürlemesiyle ''ya hastaneye gideriz, ya da bu evden gidersin'' dedim, ite kaka götürdüm. Sonuç negatif, gerçekten klima tekme tokat dövmüş bunu. Tabi hastanede kaptıysak onu bilemem. Ayrılmak ne kelime, domestosla boğarım onu. Acımayacaksın böylelerine.
           _umut_
           Eğer beni gerçekten seviyorsa benim sağlığımı düşündüğü için gidip o testi yaptırır. Fakat ülkemiz malum. Karantina ayağına insanlara nasıl bakıyorlar nasıl tedavi uyguluyorlar orası da pek belli değil. Eğer bunlardan korkup da yaptırmak istemiyorsa hiç sıkıntı yok derim. Evde karantina koşullarında ona bakmaya çalışırım.Tabi bende hasta olabilirim onunla.Yine sıkıntı yok. Kalırız 14 gün karantinada. Atlatırsak atlatırız. Atlatamazsak beraber ölürüz hiç sıkıntı yok. Ölümlerin en güzeli olur benim için.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.