Selüliti Normalleştirmeye Çalışan Kadın
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel_usta
   Bunları gördükçe kahkaha atıyorum. Hayatlarında tek bir spor yapmazlar, bir oturuşta 5 tane bazlama, yarım kilo peynir üstüne 5 bardak çay içerler sonra “kadınlarda östrojen hormonunun etkisinden selülit çıkıyor” derler. Aynen anam aynen o zaman “erkeklerde de testesteron hormonundan dolayı göbek çıkıyor” derler değil mi? ya da “yabancı kızlar da östrojen hormonu yok mu?” derler. Spor yapmayıp sağlıksız beslenmeyi normalleştirmek yerine lütfen kendinize bakın. Beni özelden taciz etmeyi bırakın artık selülitli kadınlar. İşim olmaz sizinle.
    abdes_terligi
    selülitlerle ne alıp veremediğin var? yani gidip "obeziteyi normalleştirmeye karşıyım" desen katılabilirim ama selülit genetik olabilen bir şey ve kötü bir şey değil bence. Bende yok ama olan arkadaşlarım var ve bence gayet de hoş duruyorlar.
     disi.ejderya
     Selül itlerinizi bağlayın kızlar jfjfjjf yoksa gargavele sulanıyorlar
      gizemino
      Selülit normal bir şey zaten
       mrsnl33
       Eksiden başlık araklayanlarla işimiz olmaz,seninde olmasın garavel.
        maozin
        Selülitler:garavel orada koşun :D
         blondewitch
         Selülit sahibi olsaydım vücuduna takıntılı bir insan olarak muhtemelen delirirdim AMA selülit gerçekten normal bir şey. Genetik sanırım. Spor yapan kadınlarda da selülit gördüm, oluyor yani, yapacak bir şey yok. :D
          melina26
          selülitli kızlarla işim olmaz sizinde olmasın. ~Garamel
           angelica-
           Arkadaşlar selülit normal bir şey bir insan spor yapmıyor diye selüliti olmaz fakat spor yapar selüliti kalır gitmez kişisel bir durum ve kişinin kendi vücuduyla alakalı iki şeker ve biraz aburcubur ile de selülit oluşmaz sağlıklı beslenmek önemli evet ama insan istediğini yemeli canının istediğini acıktığından daha kolay yakarsın selülit vücudumuzun her yerinde olabilir tek bir bölgeye özel değildir her bölgenin özel egzersiz hareketleri mevcut programlı şekilde uygulayanlar selüliti yakababilir çok da önemli bir sorun olduğunu düşünmüyor um başkalarının ne söylediği değil kendimizi nasıl hissettiğimiz önemli... :)))
            bisosyolog
            Selüliti normalleştirmeye gerek yok ki zaten NORMAL Sadece fazlası zarar tamamen olmaması da mümkün değil
             zerdustttt
             Kusura bakmayın.. akşam yemeği niyetine marsmelov ve çips yiyen, pizza ve bolca sos, üzerine bol bol kola içen, kendi kendine de sürekli ben dikkat ediyorum ama diyen.. çer-çöp yemeyi öyle normalleştirmişsiniz ki.. yok vücut olumlama yok kendine güven diye kandırın Kezban ruhlarınızı...koca kıçlarınızla..pis boğazınıza ve kıçınızı başınızı saklama çabanıza ayırdığınız emek ve zamanın yarısı kadar zamanı ve emeği sağlıklı beslenmeye biraz egzersize ayırsanız.. bir ömür sağlıklı ve fit yaşayacaksınız......
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.