25
24.5.2020
Selin Ciğerci'nin Sosyal Medya Sayesinde Aylık 600 Bin TL Kazanmasına Ne Diosunuz?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   cherry-cupcake
   Katıldığı programda ayda 400 bin değil 600 bin TL kazandım diyen Selin Ciğerci'yi duyduktan sonra küçük çaplı bi şok geçirmedim değil. Bu gidişle vergi rekortmeni olacağım demiş. Gerçekten bu kadar kazanıyorlar mı ya?
    amakafamiznasiguzel
    hiçbir şey diemiorum maalesef
     zeynebio
     Hay maşallah diyorum. Ben de duydum o haberi duyduğumdan beri şoklara girip çıkıyorum. Nasıl olabilir ya?
      benita
      Anlam veremiyorum ve selin ciğerci bu güruhtan sadece biri
       steteskop.gel
       "Vay anasının çeyiz sandığı "diyorum". İyi para 🤔
        jamiryuu
        ....kodumun hayatı başka ne denir ki.
         missnight
         Yeni işimi buldum diyorum
          tiroyitbezi
          Yazık diyorum ne diyim. Kesinlikle homofobik değilim yanlış anlaşılmasın ama bu türün transeksüel olmaktan başka ne özelliği var bu kadar kazanacağı sorarım size. Çok değil iki gün önce youtube da Fazıl Say'ın Nazım Hikmet Oratoryosu'nu dinledim gerçekten sanat diyebileceğimiz işler yapılmış ancak izlenme sayısı çok düşüktü. Nedeni basit biz toplum olarak 'boş' u severiz. Rahmetli Memduh hocam dört yıldır hep derdi zaten 'çocuklar yarının dünyasında şansımız çok zor ' diye. Bunu bunlar sayesinde daha iyi anlıyorum.
           roxannee-
           Bizler de para kazanmak için bir yerlerimizi yırtalım adamlar 600 binlerden bahsediyor. O parayı bir arada görmüşlüğümüz yok çoğumuzun. Ama o çoğunluk sayesinde bu kadar zenginler orası da ayrı
            janselihnm
            dünyanın en boş insanın playback yaparak ve yaptığı iyilik vs her nevarsa milletin gözüne sokarak güya ben iyi biriyim diyerek milleti kandırmaya çalışması.. şuan kişiliğine yada şeçimlerine asla bir şey demiyorum ama bu kadar vasıfsız bir insanın böyle bir para kazanmasın bence çok büyük haksızlık. ses desen yok yada bilim insanı değil çok büyük buluşlarda yapmamış (en büyük buluşu makyaj üzerinden kendi markasını çıkarmak ki bunu artık elime üç beş lira geçen herkes yapıyor) herhangi bir yaratıcılığı da yok yani diyeceğim tek şey yazık.
             kuyinist
             O parayi kim kazandiriyor. Sen ben Izlemezseniz takip etmezseniz kazanmaz bu kadar net
              asosyalmedyaci
              Kişi bazında yorum yapmayacağım.. fakat sektör iç yapısını bilen biri olarak tek diyebileceğim yazık! Bu kadar işsiz insan, genç iş gücü yaratıcı potansiyeli olan bir ortamda sadece popüler olduğu için, aşırı gözüken sahte vücutlar için ve bir çok başka saçmalık için özelliksiz insanların diğer insanlar tarafından popüler hale getirilmesi ve bu denli dengesiz bir kazanç sahibi olunması bana saçmalıktan öte geliyor. Ne yani mallığını sergileyen bir kaç çocuk olmadan gülemiyor muyduk? veya kendi kararlarımızla giyinmeyi - makyajı mı bilmiyorduk? ve bunun gibi bir çoğu.. insanlar çok aciz bir hale geldi çok..
               ketcaplisarma
               Türkiye ne kadr kötü yerlere gidiyor yaa abi böyle saçmasalak insanların saçmasalak işlerde yatarak para kazandığını özellikle de halkın kazandirdigini görünce wallahi içten içe üzülüyorum, sinirleniyorum. Çünkü o kadar çok emekçi insanlar, hayatını kazanmak için aşırı çaba sarfeden yorulan, bu ülkeye bir şeyler katmak isteyen insanlar var ki bu parayı onlar daha çok hakediyorlar. Bunlar tam bi sömürücü. Hayır küçükler de bunları görerek haliyle bunları örnek aliyo böyle bi nesil yetişiyo. Hiç haketmiyorlar hiç 😡😠. Bari yardım etsinler yoksullara fln da para ise yarar bi yere gitse.. HEPSİ GAVUR ÖZENTİSİ KÖPEKLERR!!!!
                dr-zet
                Bu gidişe bir dur demezse çok adama kendini kestirir.
                 ofansifvekaramizah
                 Recep İvediğin çok izlenmesi ve Kerimcanın,Murat övüç'ün ünlü olmasına eş değer olay.Kazanan kazansın, hiç düşmanlık yapmam.
                  silver-lininng
                  Parayı kazanandan ziyade o parayı ona kazandıranlara bakmak lazım ..
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.