Selçuk Tepeli'nin İsyanı (20 Mayıs 2022)
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Adamcağız delirdi ya sonunda haklı olarak. Çiftçilere ilişkin bir haberin akabinde dile dökemedi hissettiklerini, sesi titredi, sonrasında bir öfke nöbeti geçirdi ve bu anlar yansıdı ne yazık ki kameralara. Çok zor arkadaşlar boğazının düğümlendiği bir hususta konuşamıyor olmak.
   https://twitter.com/etkilihaber/status/1527692402726735872
   https://twitter.com/etkilihaber/status/1527692402726735872
    lutfen-ama
    Öncelikle konu ile alakalı herkes yerinde bir tepki falan demiş çok komik ya kendini ifade etmek varken bu agresif hareketler ekran karşında olan biri için çok yanlış ayrıca kime sinirleniyorsun seni izleyen kişilere mi? Ben bu adamın zaten kendini ifade edebildiğini düşünmüyorum önüne açtığı kalın birkaç kitapla gösteriş yapmasından da anlaşılacağı gibi sadece öyle bir izlenim bırakacak kelimeler grubu telaffuz ediyor. İçsel olarak doğru şeyler düşünüyor ise de ifade etmede yetersiz kalacak kadar fikirsiz olduğunu düşünüyorum. Kaldı ki herkes desteklediği için bu tip agresif hareketlere de devam edecektir fakat bu tip hareketler yerine konuşarak çözmesi gerekiyor çünkü kendisi bir spiker yani konuşmacı haliyle karate kid gibi davranması YANLIŞ.
     mrlawyerkk
     Anlam veremedim ya. Fatih Portakalcılık oyunu sıktı beni artık. İki kelam edebilir yerinde eleştiride bulunabilir. Geç abi geç deyince çok da yer yanmıyor.
      selondi
      yani gerek var mıydı bilemiyorum, ülkemizin haberleri çok karartıcı haber sunan insanların bundan dolayı gerilebileceklerini anlayabiliyorum ama tarafsızlık aynı zamanda bir habercinin yapması gerken bir şey bence
       iceel
       Bu adam beni anlattığı haberlerden daha çok geriyor.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.