Selahattin Demirtaş Hakkında İzlenmesi Gereken Belgesel
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   busrawashere
   https://youtu.be/dI0cfw0LJFo
   https://youtu.be/dI0cfw0LJFo
   140 journos videosu. Hiçbir partiye oyumu kullanmıyorum ama haklı demekten başka diyecek bi' şey de bulamıyorum sadece video'yu izleyin.
    dr.rock
    Birincisi hiç bir partiye oy kullanmıyorsan ülke siyaseti hakkında söz hakkın yoktur bunu bilmelisin, üyesi olmadığın ve olumlu ya da olumsuz sorumluluk almadığın komin hakkında yorum yapmak hakkın olmaz. Selahattin hocanın çektiği eziyeti, mütevazi duruşunu, barışçıl ruhunu, dimdik siyasetini, zekasını, dağdakini barışa indirme çabasını, kendi kültüründen - teröristten aldığı tehditleri bilen bilir. "kürtleri isyana çağırdı" diyenler şunu unutmasın bu siyaset topyekün bir siyaset, değil kendinden farklısı, düşmanın olsa eşit haklara sahiptir. Kim ister kan dökülsün, ne askerimiz ölsün nede hendekte bir genç. Ancak zor dönemler zor kararlar olduğunu kabul etmek gerekir. Bu yapılan Selahattin hocanın hatasıda olabilir, ülkenin başında HATALAR ABİDESİ oturuyor. Adalet elbet tecelli edecek ve umarım bu parlak siyasetçi tekrar kürsüye çıkacak. Birde Sırrı hoca var offff, az yetişir bu gibi insanlar bu topraklarda, kıymetleri bilinmelidir. Not: Atadan, toplumuyla barışık, toprağını seven, tarihiyle gurur duyan bir Türk'üm
     cinayetvaraga
     Kim ne derse desin, Selahattin Demirtaş bu ülkeye gelmiş nadir siyasetçilerdendir. Kalkıp onu linçlerken acaba bu linçleyen çapsızlar ülkelerinin başındaki, onların yanındaki, muhalefetteki kişilerin sütten çıkmış ak kaşık mı olduğunu düşünüyor? Terör örgütü sempatizanı olduğu söylenen siyasetçi var, öteki tarafta gizli gizli bunu yapanlar. yani illa terör örgütü mensubu olmaya gerek yok. Başka türlü de memlekete zarar verilebiliyor. Tez zamanda adaletin yerini bulmasını ve serbest bırakılmasını umuyorum.
      lovewkoko
      dün gece bunu izlerken çok hüzünlendim. en çok hoşuma giden şey, selahattin demirtaş'ın annesinin tayyip erdoğan'ın annesi hayatta olsaydı ona şikayet ederdim demesiydi. anne her yerde anne. herkesin annesi neredeyse aynı. anneler kutsaldır ya. canlarım benim.
       damladamlo
       Bu belgeseli izleyene kadar kendisi uzerine dusundugum bir insan değildi açıkçası. Benim için onlarca mahkumdan biriydi sadece. Ama bu belgeseli izleyince ne yalan soyleyeyim kendimden utandim. Bizim icin sadece bir ‘tutuklu’ olan insanlar, onlarin aileleri neler yasiyorlar. Kizlari babalarini gormeden buyuyorlar, belki de surekli hapishaneden gelecek kotu bir haberin kaygisini duyuyorlar. Annesi deseniz ona keza. Oglunu gormeye giderken kaza gecirip engelli bir birey olmus. Esi zaten meslegini birakmak zorunda kalmis. Diyecegim o ki bu ulkede herkes, ben de dahil uyuyor. Adalet zaten yok.
        issizmadaaam
        Kızının doğum gününü kutladığı kısım ve annesinin sözleri içime oturdu, boğazımda bir şey düğümlendi. Ne olursa olsun baba babadır, evlat evlattır. Kendilerinden olmayan herkes paramparça olsun, acılar içinde kıvransın istiyorlar.
         handeyakar07
         Bana göre bir siyasetçi istese de samimi olamıyor. Demirtaş da dahil. Ama video kaliteli çekilmiş. Çalışılmış. Ama ben Doğu Perinçek videosunu izlemeyi istiyorum en çok
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.