Sekste Kadının Patron Olması ve İtaat Ettirme Arzusu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   almila__
   Çoğu erkek hayallerinde partnerine hükmediyor hatta ona eziyet edip, isteklerini yerine getirmesi için yalvartıyor. Bu fantezi ise ilişkide daha dominant olma isteğinden kaynaklanıyor ve kişiyi yükseltiyor. Bunun tam tersini de bir kadın olarak ben yapıyorum. Erkek arkaşımı ilişki sırasında yalvartıyorum ve bu beni çok azdırıp yükseltiyor... Bu zamana kadar hep biz hükmettik birazda siz hükmedin kafası yaşıyorum sanırım ama gerçekten inanılmaz keyifli kızlar yapın, deneyin ne dediğimi daha iyi anlayacaksınız. Çok zevkli çok.. Benim yaptırdıklarım : Birlikte mastübasyon yapıp vermemek, birlikte duş alıp kendimi izlettirmek, emrederek sekste poziyona sokmak, gibi şeyler yapıyorum ama en zevklisi emredip istediğim pozisyona sokmak sanırımm.. Sizler neler yapıyorsunuz merak ediyorum umarım yanlız değilimdir.
    gregory_
    Emirlere hazirim o halde:)
     patronicee
     Güzellemiyorum ama cinsel şiddeti dozunda çok severim. Yalnızca erkeğe nasıl bi şiddet uygulanır onu merak ettim. Napabilirim ki yani? Saçma geldi.
      kitaptakikurt
      kostüm şart tabi unutma
       bright-wizard
       Yorumsuz
        absurdizm
        Bu mükemmel bir olay bence. Işini bilen kadınların yapması lazım yada hayal dünyası geniş olanların. Var bir hayalimiz. Yapacağımız kişi de belli. 😏
         galatasaraylibircivciv
         Ben hükmetmeyi severim yatakta patron benimmm😹
          eski_bi_tanidik
          Bkz. Hayatını sekse adamak nasil bir şeydir nasil sexer olunur
           deniz006
           Ben de seviyorum bana tapsın istiyorum seks sırasında eğer sekste dediklerimi yapmayacaksa zaten benden uzak olsun. Ben ne dersem yapacak net! Bu durum beni yükseltiyor eğer partnerim benim yükselmemi istiyorsa bir zahmet yapın yani..
            kendisi
            mutlu sonla bitiyorsa olur :D
             gollummm
             Mim!!
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.