Sekste Kadının Patron Olması ve İtaat Ettirme Arzusu
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   almila__
   Çoğu erkek hayallerinde partnerine hükmediyor hatta ona eziyet edip, isteklerini yerine getirmesi için yalvartıyor. Bu fantezi ise ilişkide daha dominant olma isteğinden kaynaklanıyor ve kişiyi yükseltiyor. Bunun tam tersini de bir kadın olarak ben yapıyorum. Erkek arkaşımı ilişki sırasında yalvartıyorum ve bu beni çok azdırıp yükseltiyor... Bu zamana kadar hep biz hükmettik birazda siz hükmedin kafası yaşıyorum sanırım ama gerçekten inanılmaz keyifli kızlar yapın, deneyin ne dediğimi daha iyi anlayacaksınız. Çok zevkli çok.. Benim yaptırdıklarım : Birlikte mastübasyon yapıp vermemek, birlikte duş alıp kendimi izlettirmek, emrederek sekste poziyona sokmak, gibi şeyler yapıyorum ama en zevklisi emredip istediğim pozisyona sokmak sanırımm.. Sizler neler yapıyorsunuz merak ediyorum umarım yanlız değilimdir.
    deniz006
    Ben de seviyorum bana tapsın istiyorum seks sırasında eğer sekste dediklerimi yapmayacaksa zaten benden uzak olsun. Ben ne dersem yapacak net! Bu durum beni yükseltiyor eğer partnerim benim yükselmemi istiyorsa bir zahmet yapın yani..
     eski_bi_tanidik
     Bkz. Hayatını sekse adamak nasil bir şeydir nasil sexer olunur
      gregory_
      Emirlere hazirim o halde:)
       kitaptakikurt
       kostüm şart tabi unutma
        absurdizm
        Bu mükemmel bir olay bence. Işini bilen kadınların yapması lazım yada hayal dünyası geniş olanların. Var bir hayalimiz. Yapacağımız kişi de belli. 😏
         eo110
         Patronlara koşulsuz itaat etmekte fayda var her daim 💥
          littlejohn
          Bu isin sendikasi yoktur umarim 😅
           eo110
           Ayrıca 👇🏿
           https://youtu.be/jFQC9cA5a0A
           https://youtu.be/jFQC9cA5a0A
            bright-wizard
            Yorumsuz
             nobodyy1
             Okuyucu kitabı gibi.
              a.l.p.o.l.l.o.n
              Beni hiçbir kadın itaat ettiremez. Sevişmem o zaman. Zaten sade sevgilimle yapacağım için o da bana ayak uyduracaktır. Tabi istediği pozisyon zevk noktaları varsa buna dikkat ederim. Haz yaşamak için sevişmiyor muyuz sonuçta ? Çocuk yapmak için zaten ayrı bir durum olur. Masaj yaparak falan harika oluyor. Yağlayacaksın ovacaksın tahrik ediceksin sıcaklıyacak ve sonra yükseliş.... Duygular birbiriyle sevişiyor. Öhöm tutun beni :))))
               sedefartuny
               Sadomazoşizm cinsel şiddettir bunu daha önce de söyledim. Güzelleyip durmayın. Bir fantezi değil bu. Yükselecek falan bir durumda yok o sizin izlediğiniz aptal porno filmlerin etkisinde kalmanız tamamen ve hayal gücünüzle alakalı.
                yakuza_nihat
                Saçmadır
                 patronice24
                 Güzellemiyorum ama cinsel şiddeti dozunda çok severim. Yalnızca erkeğe nasıl bi şiddet uygulanır onu merak ettim. Napabilirim ki yani? Saçma geldi.
                  kaaninteyzesi
                  Kölelik kalkalı çok oldu.
                   lale-bey
                   valla ben köleniz olurum hahahahah
                    kanunizm
                    Araştırma sonuçlarına göre bunu isteyen kadın oranı %5 diye hatırlıyorum...
                     burakb_
                     Doğallıktan uzak gelen her şey sıkıyor beni. Daha doğrusu aradaki hissiyatın doğal olarak oluşması lazım. Ben sana emir verdim sen şöyle yap olayı bir yerden sonra daha çok roleplay gibi geliyor bana. Bizzat karşındaki insanı hissetmek veya onunla sevişmek dururken neden roleplay ? Onun yerine karşı tarafın da seninle aynı şeyi istemesini sağlamak çok daha keyifli ve çok daha gerçekçi bir baskınlık hissi yaratıyor. Bir de kadın baskınlığı bende işlemiyor. İstediğin kadar beklet eninde sonunda sen de dayanamadığında ne olacak ? O zaman işler tersine dönüyor.
                      gorkem-bahadir
                      Patrona saygısızlık yapmak olmaz, kontrolün kadın tarafında olması hoşuma gitmiyor değil :))
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.