157
17.11.2020
Sekste Farklı Heyecanlar Ararken Sıçıp Batırışımın Bi Garip Hikayesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   bigaripece
   evet konumuz belli ama öncesinde bikaç şey söylemek istiyorum. onedioda gezinirken bikaç kere dio’ya denk geldim. buradakilerin başından geçen bi şeyler de okumuştum. hatta bi çocuk vardı sevgilisinin telefonunda gördüğü fotoğraf yüzünden depresyona giren. ne yalan söylim kötü bi durum ama biraz da komik. alınmaca gücenmece olmasın sadece olay komik yaşananların üzücü olduğunu anlayabiliyorum. neyse dün başıma az sonra anlatıcağım olay gelince buraya yazmak istedim. komik mi derseniz evet bence bu da komik. öncelikle 32 yaşında endüstriyel tasarım alanında çalışan, yıllardır yalnız yaşayan ve kendine hayran olduğu bi hayat düzeni kurmuş bi kadınım. ilişkilere/evliliğe toplumun dayattığı standartlara ve baskılara hep karşıydım ve karşı olmaya da devam edicem. bunları söylememin sebebi hikayeyi okuyunca garip garip yargılarla canımı sıkmamanız tek amacım başımdan geçen komik bi olayı anlatmak. olay ne kısa kes diyenleri duyar gibiyim. neyse başlıyorum: yaklaşık 6 aydır bi adamla beraberim, onunla olmaktan keyif alıyorum. enerjisi hayata bakış penceresi ve bugüne kadar başardıkları/kariyeri beni epey etkiliyor açıkçası. dün de benim evimde birlikteydik. adını söylemek olmaz şimdi bi isim de verelim kendisine Murat olsun. her neyse güzel bi yemekten 2 bölüm Netflix’te Evil Genius izledikten sonra ne kadar devamını merak etsem de biraz mayıştık ve yatağa geçtik. ben de biraz üşüyünce şöyle bi koynuna yavaştan sokuldum. amacım hiç ten tene değsin falan değil. cidden üşüdüm. neyse ben ufak ufak sokulunca arkamdan sarıldı bana. kaşık mi diyolar neyse ona öyle işte ahahah. öyle olunca ben arkamda hafiften hareketlenen bi şey hissettim haha. her neyse buraları hızlı geçiyorum aklınıza gelen şeyler yaşandı artık final sahnesindeyiz olayın. birden toparlanıp ayağa kalkınca ben de dizlerimin üstünde yere geçtim o anın geldiğini biliyordum… neyse Murat bana baktı ben ona baktım, çenemi tuttu ben de ağzımı açtım. olayların garipleştiği nokta tam da burası… bu sefer farklı olsun dedim ve kendimce bi karar aldım. her zamanki gibi gözümü kapatıp dilimi dışarı çıkarmak yerine gözlerimi açıp Murat’la göz teması da kurmak istedim. erkeklerin bunu sevdiğini biliyordum ve sadece denemek istemiştim. sonuçta karşılıklı duyguları göstermek kadar güzeli yoktur di mi? işte tam bu noktada Murat’ın da başka bi şeyleri düşündüğünü keşke bilseydim diyorum şu an… çünkü Murat da tam bu noktada bi heyecan arayışındaymış. keşke de olmasaymış ne diyim ki?

Murat da tam o anda bu sefer ağzıma değil de yüzüme olmasını istemiş…

Buraları öyle açık açık anlatmanın pek bi manası yok. 

Bu noktadan sonra neyin nasıl gerçekleştiğini sanırım herkes anlamıştır…

Evet aynen öyle “Aşkım gözüm…” 

Abartmıyorum neredeyse hepsi gözümün içine girdi ve o anlık refleksle gözümü kapattım… Keşke kapatmasaydım keşke bunlar olmasaydı. Erkek/kadın fark etmez bahsi geçen şeyin ne kadar yapışkan olduğunu biliyosunuzdur. Karakter yetmedi alta yazıyorum ... 👇
    benita
    Kısa kes diyenleri duymuşsun ama bir işe yaramamış
     celinne
     Gördüğünüz gibi aşkın gözü kördür...
      mehmet_08
      oo konulu hikaye en sevdiğim
       tsukyomi
       Amme hizmeti: Özetle kızçemizin gözüne föşkürtmüşler, O da föşkürtmenin gözde yarattığı tahribatı anlatmış. Ben bunu niye baştan sona okudum hiç bilmiyorum.
        patronice24
        Seks yaparken bunu kullanmayan da yaani ne bileyim.
         buse01
         Anladım, bir dahakine gözünü açmazsın sen de hdhdhhd
          thetalentedmrripley
          Bi fantezi yapacaksınız onu da yüzünüze gözünüze bulaştırıyorsunuz
           tachycardia
           Çok gerekli(!) bir ibretlik hikayeydi teşekkürler
            amakafamiznasiguzel1
            Okumadım, kesin yaşanmamıştır.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.