Sekssiz İlişkiler-Evlilikler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bukafelos
   cehennemin ta kendisi, benimde zamanında yaşadığım vahim durum. insan 1 sene boyunca sevgilisiyle sevişmezse ne yapar? ayrılır tabii ne yapsın. genellikle iki büyük nedeni var. birincisi, tıpkı insanların farklı miktarlarda yemek yemeyi sevmesi gibi bir arzu uyuşmazlığı var. Bu uyumsuzluk sıklıkla olabilen bir şey. seksi daha çok arzulayan kişinin sorma ve başlatma çabasına karşılık diğer kişi hayır dediğinde, kişi reddedildiğini hissetmeye başlarlar. ve kimse reddedilmiş hissetmek istemez, bu yüzden yavaş yavaş sormayı bırakıyor. ilişkilerde, kafa uyumu kadar önemlidir cinsellik. öyle işte. sonra şey olmasında.
    tsukyomi
    Sekssiz ilişki olmaz, evlilik hiç olmaz. Güvendir seks, o esnada bedenini teslim edersin parnerine. Anlayıştır, o hayvani dürtü esnasında bile karşı tarafın çizgilerini aşmazsın. Bir olmaktır, bedenen, ruhen ve mental açıdan. Sevmektir, her halini, her zerresini, her an, her yerde. Zevktir, sadece bedensel değil, sevdiğinin mutlu olduğunu o rahatlamış, yanakları pembeleşmiş yüzünde gördüğünde ruh öyle bir zevk alır ki, 9 orgazma bedel. Hele ki sert geçen bir çarpışma sonrası o aftercare hiçbir şeye değişilmez. Kısaca düşman gtüne öyle ucube ilişki. Seks doğru kişiyle yapıldığında hayattır.
     ve_sair
     Çağır Karacaoğlan çağır Taş düştüğü yerde ağır Yiğit sevdiğinden soğur Sarılmayı sarılmayı Bilmem anlatabildim mi?
      nickimdebileolmaz
      Pussy görse yara sanacak saflıkta kişilerin açacağı başlık bu :D
       cimilli
       Tamam abi en çok siz seks yapiyosunuz. Seksin içinden geldiniz siz tamam abi anladık abi en büyük sensin abi. Seksiz ilişki ilişki değildir abi anladık abi cehennemin ta kendisidir abi evet abi tamam abi.
        catherine-earnshaw
        Bitmeye mahkumdur
         g-point
         Önemli bir noktaya parmak basmak istiyorum arkadaşlar. G-point, evet evet g-point. Neyse.
          lutfen-ama
          Evet ya şimdiki ilişkilere hep su katılmış sek ilişki kalmadı hiç. 😕
           cinayetvaraga
           bitmeli de. sonra ortalıkta sevgisiz ve şehvetsiz seks gecelerinin misyoner pozisyonda türemiş evlatları toplumda kol geziyor. zorla devam ettirmeyin, sevişin bol bol.
            kojiro-
            Bu tarz konularin iki nedeni olur, Bir ben bu konular da bu fikirdeyim potansiyel kizlar bilginize. Iki bu konuya cevap veren kizlar potansiyeldir gozu. Ki bazi cevaplar bu senaryoyu dogrular nitelikte.
             samyeli90
             Mutlaka bir huzursuzluk oluyor o ilişkide uzun ömürlü olmaz ama öyle önüne gelenlede yaşanmaz
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.