Seksi Olmak "Çalışan Beynin Gözlerden Dışarıya Fırlaması" mıdır Yoksa Kişisel Bir Başka Özellik midir?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   Oyuncu Bennu Yıldırımlar öyle demiş. Verdiği bir röportajda "Size göre seksi olan nedir?" sorusuna "Çalışan beynin gözlerden dışarıya fırlaması... Çok güzel ağzı, burnu olan bir insanın boş boş baktığını gördüğünüz zaman size güzel ve seksi gelmez. Çalışan bir beynin ürünü surat farklı gelir. Benim için zekânın getirdiği başka bir aura var." Buradan Bennu Hanım'ın bir sapyoseksüel olduğunu anlıyoruz. Çok moda oldu şu sıra herkes sapyoseksüel olduğunu zekaya aşık olduğunu, sadece ve sadece zekayı seksi bulduğunu söylüyor ancak Bennu Hanım bir genelleme yapmış. Elbette çalışan bir beyni seksi bulanlar olabilir ama birini seksi bulmak için yeterli parametre çoğu zaman bu değildir, kişiye göre değişir. Bana göre sadakati yüksek bir adam seksidir, bir başkasına göre ses tonu, bir başkasına göre giyimi kuşamı. Çok net bir söylem olduğunu düşündüğüm için sormak istedim. Seksi olmak, çalışan beynin gözlerden dışarı fırlaması mıdır? Yoksa yukarıda da bahsettiğim gibi kişisel bir şey midir?
    gregory_
    Zekanin gerekmedigi yer var mi?? Seksilik kendini iyi hissetmekle de direkt baglantili ama dünyalarca degiskeni var bunun, herkesin seksisi kendine.
     moon_night
     Kime göre neye göre
      kania_
      benim için zeka pek seksi değil ya benim gibi manyak olsun benim gözümde yeterince seksi olur zaten
       kitaptakikurt
       çalışan beynin göstergesi sahip olduğun birikimdir yani bilgi,kültür,davranış,diksiyon ve iletişim kurma yeteneğidir genelde bunları kullanırım
        detokssuyu
        Kesinlikle haklı. Altına imzamı atıyorum. Yok sesi yok gülüşü yok bakışı bunlar karizma belirtisidir arkadaşlar. Seksi olmak başka bir şey ve zeka ile kesinlikle çok ilintili.
         pazartesi
         Meme kanseri duyarlılık fotosu gibi bir foto değildir, orası kesin.
          berat-albayrak-official
          Yani insanın güzelliğini pornografiye çevirmesini tasvip etmiyorum. Güzellik gibi narin bir kavramı her yerde konuşulmayacak bir konuya dönüştürmek saçma. Doğru olsa bile açıklamayı yapan kadının IQ su goril Koko kadar.
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.