Seksi Bir Amaç İçin Kullanmak
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Genelleme yapmak istemem ancak bazı kadın arkadaşların başvurduğu yöntem. Bunu bir strateji olarak tanımlayan arkadaşlar da yok değil. Kafada belirlenen bir amaç ya da bir talep için seks yöntemine başvurmak ilişkilerdeki en büyük sorunlardan biri olarak tanımlanıyor. Uzmanlar bu gaye ile yaşanan birlikteliklerin cinsel ilişkide tatminsizlik gibi nice problemlerin temelini oluşturduğunu söylüyor.
    busecikcik
    bunlardan bolca var özel sektörde çalışıyorsanız şahit oluyorsunuz. kadınlığını kullanan hemcinslerim bir şekilde terfi almak için yüzüne bakmayacağın insanlarla yatıp kalkıyor. bir bakıyorsun hiç tanımadığın birisi senin yöneticin olmuş. mideniz nasıl alıyor? bir de sevişmek yetmeyip evlenenler var tam fecaat.
     cinayetvaraga
     orospuluk ve hırsızlık yeryüzünün en eski meslekleri. ne bekliyorsun ki. ruhu orospu olmasın insanın.
      gregory_
      Seks filan demeyin arkadaslar kiziyo.
       mehmet_08
       Kız olsam vurdururdum yalan yok mis gibi yaşarım hele az güzelsem
        okadin
        Eşimle tartıştığımda arkadaşlarımın verdiği ilk öneri oluyor. Böyle bir algı var maalesef. Bir kadının görevi arasında tanımlanıyor. Önce kendinize sonra partnerinize çok büyük saygısızlık.
         peripedia
         Seks bazı kitlelerce evlilik için bir yol olarak görülüyor. Erkeği evliliğe bu yolla çektiğini, mecbur bıraktığını düşünen insanlar var. Bunu alışkanlık haline getirip evliliklerini de bu şekilde sürdürüyorlar. Kadınların bir çoğu bunu bir marifetmiş gibi dinlendiriyor.
          mrlawyerkk
          Ne yazık ki hayatımızda bu gibi insanlar var. Kadınlarla da sınırlı değil. Evliliklerin birçoğunda da yaşanıyor ne yazık ki. Sonra hiçbir birliktelik mutluluk vermiyor.
           detokssuyu
           Dizilerde filmlerde bu ülkenin kadınlarına bu aşılanıyor çünkü. Zengin, güçlü bir adamla olur, onu kendinize aşık ederseniz sırtınız yere gelmez fikri ilmek ilmek örülüyor ve bazı kadınlar bunu gerçekten bir çıkış yolu olarak görüyor.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.